Zespół Vital Voices

ZARZĄD


Ela Raczkowska


Dyrektor Zarządzająca Vital Voices Chapter Poland

Doświadczona Liderka z ponad 20-letnim, bogatym doświadczeniem w zarządzaniu różnymi obszarami działalności biznesowej w Polsce/regionie CEE, w organizacjach globalnych oraz w administracji publicznej.

Ela była zaangażowana w rozwój polskiej spółki zależnej jednego z największych dostawców usług informatycznych dla sektora finansowego, amerykańskiej korporacji Fiserv. Od 1997 roku do 2000 roku odpowiadała za jej przekształcenie. Od chwili zakończenia transformacji spółki do października 2014 roku była odpowiedzialna za operacje w obszarze HR, finansów, prawnym, zakupów, ciągłości biznesu i compliance oraz zaangażowana w rozwój biznesowy organizacji w regionie CEE.

Ela rozpoczęła karierę w Biurze Gabinetu Premiera, gdzie od 1993 do 1996 roku odpowiadała za koordynację projektów zespołów międzyresortowych rozwijających inicjatywy Rady Ministrów oraz utrzymywanie kontaktów z władzami lokalnymi i regionalnymi w Polsce.

Współpracuje z Vital Voices od 2011 roku, od kiedy to mogła zaobserwować, jak bardzo mentorki i mentoring pomagają młodszym kobietom znaleźć drogę do rozwoju osobistego i biznesowego oraz zrealizować swój potencjał. We wrześniu 2014 została powołana na stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju odpowiedzialnego za pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych oraz promocję działalności Vital w Polsce, a od lutego 2015 na stanowisko Prezesa Zarządu.

Jest absolwentką Archeologii Śródziemnomorskiej na Uniwersytecie Warszawskim (MA). Ukończyła studia MBA na kierunku kierunek Zarządzanie Ogólne na Uniwersytecie Warszawskim we współpracy z Uniwersytetem w Antwerpii, Vrije Universitet w Brukseli i Bergische Universität w Wuppertalu oraz studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Personelem dla Menedżerów na Akademii Koźmińskiego w Warszawie.

Mottem Eli jest: „W życiu nie ma rzeczy niemożliwych i wszystko zależy od ludzi” i wierzy, że największą satysfakcję możemy osiągnąć pomagając innym.

PATRON HONOROWY

Jolanta Kwaśniewska

Była Pierwsza Dama Rzeczypospolitej Polskiej (1995-2005),
Założycielka i Prezes Fundacji “Porozumienie bez barier”.

AMBASADORKI VITAL VOICES

Rada Fundacji

Aleksandra Gren

Agnieszka Anielska

Maja Goetting

Założycielki

Dr Daria Gołębiowska-Tataj

Założycielka Vital Voices Chapter Poland,
Przewodnicząca Rady Fundacji Głosy Kobiet w latach 2010-2015

Agnieszka Bilińska

Założycielka i fundatorka Fundacji Głosy Kobiet. Prezeska Zarządu Fundacji Głosy Kobiet od momentu jej założenia do lutego 2015 r.