Partnerzy Global Mentoring Walk 2017

Już 5 marca odbędzie się szósty Global Mentoring Walk! Miło nam przedstawić Partnerów tegorocznej edycji!

Partner Główny: GSK (GlaxoSmithKline)

GSK (GlaxoSmithKline) to jedna z wiodących firm branży ochrony zdrowia na świecie, opierająca swoją działalność na innowacji i osiągnięciach naukowych. Misją firmy jest poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej.

GSK prowadzi badania mające na celu poprawę jakości życia ludzkiego w trzech podstawowych obszarach: produktów farmaceutycznych (Pharmaceuticals), szczepionek (Vaccines) i produktów ochrony zdrowia (Consumer Healthcare).

W swoich działaniach dąży do tego, aby być odpowiedzialnym partnerem, budując oparte na zaufaniu relacje z uczestnikami polskiego systemu ochrony zdrowia, stawiając na dialog i przejrzystą współpracę. Polskim pacjentom GSK dostarcza łącznie ponad 300 leków i produktów ochrony zdrowia.

 

Partnerzy Strategiczni:

Citi Handlowy

Bank Handlowy w Warszawie S.A. to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, oferująca pod marką Citi Handlowy usługi bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej. Łączymy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym sposobem prowadzenia finansów. Jesteśmy częścią Citi, jednej z największych globalnych instytucji finansowych działającej na 6 kontynentach, łącząc 1000 miast, 160 państw i miliony ludzi na całym świecie.

 

Citi Service Center Poland

Citi Service Center Poland świadczy najwyższej jakości usługi podmiotom z Grupy Citi. Z Polski obsługuje ponad 90 krajów z Europy, Azji, Afryki, obu Ameryk oraz Australię w ramach obszarów: AML (Przeciwdziałanie Praniu Pieniędzy), Securities Services Operations (Operacje Powiernicze), IT, Finanse i innych. Citi Service Center Poland zatrudnia obecnie ponad 4 tys. wysoko wykwalifikowanych pracowników w dwóch lokalizacjach: w Warszawie i Olsztynie.

 

Coca-Cola HBC Polska

Coca-Cola HBC Polska jest liderem w branży produkcji i sprzedaży napojów bezalkoholowych w Polsce, oferując szeroką gamę napojów bezalkoholowych: napoje gazowane Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Cherry Coke, Fanta, Sprite, Kinley Tonic, napoje izotoniczne Powerade, soki, nektary i napoje owocowe Cappy, wody mineralne Kropla Beskidu i Kropla Delice, napoje energetyzujące Burn i Monster Energy oraz herbaty mrożone Nestea. Firma zatrudnia 2000 osób. Jest obecna w Polsce od 25 lat, a tylko w ostatnich 10 latach zainwestowała na terenie naszego kraju 1,3 mld złotych.

 

GE Healthcare

W tym roku GE, zapoczątkowane 125 lat temu przez Thomasa Edisona, obchodzi 25-lecie działalności w Polsce. Od roku 1992 GE przeznaczyło 670 mln dolarów na inwestycje, a roczne nakłady GE na badania i rozwój sięgają 100 mln dolarów. GE Healthcare to dostawca innowacyjnych technologii i usług, które wyznaczają nowe standardy opieki medycznej. Oferowane przez GE najwyższej klasy technologie medyczne pozwalają na szybsze, dokładniejsze i bardziej skuteczne leczenie.

 

Mainfreight

Jako globalny operator logistyczny Mainfreight oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania logistyczne. Począwszy od czynności związanych z magazynowaniem towarów na krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym, lotniczym i morskim skończywszy. Dzięki oddziałom w Australii, Azji, Europie, Nowej Zelandii i Amerykach Mainfreight z roku na rok umacnia swoją pozycję lidera. “Special people, special comapny” – ta idea odzwierciedla niepowtarzalną kulturę pracy Mainfreight. Filozofia Mainfreight opiera się na wizji stuletniej firmy. Wszystkie nasze decyzje podejmujemy bazując na przekonaniu, że za sto lat firma nadal będzie istniała i będzie się wciąż rozwijała Dla Mainfreight „nie ma rzeczy niemożliwych . Nasz zespół jest w pełni zaangażowany w pracę jaką wykonuję tak aby świadczyć najwyższej klasy usługi, na czas.

 

Muzeum Łazienki Królewskie

Muzeum Łazienki Królewskie, nazywane „najszczęśliwszym miejscem w Warszawie”, to letnia rezydencja króla Stanisława Augusta. Tworzą ją klasycystyczne zabytki i historyczne ogrody. Można tu odpocząć, obserwując przyrodę, oraz pogłębić znajomość oświeceniowych idei, odwiedzając takie perły europejskiej architektury jak: Pałac na Wyspie, jeden z najcenniejszych polskich zabytków z Królewską Galerią Obrazów; Starą Oranżerię, w której znajdują się Królewska Galeria Rzeźby z gipsowymi kopiami najsłynniejszych rzeźb starożytnego świata oraz Teatr Królewski, jeden z nielicznych w Europie oryginalnych XVIII-wiecznych teatrów dworskich; Pałac Myślewicki, w którym zachowały się oryginalne polichromie Jana Bogumiła Plerscha, m.in. widoki Rzymu i Wenecji; Biały Domek, pierwszą budowlę wzniesioną w Łazienkach Królewskich z inicjatywy Stanisława Augusta, w której mieści się Królewska Galeria Grafiki; Podchorążówkę z Salonem Pamiątek Ignacego Jana Paderewskiego czy malowniczo położony Amfiteatr. Z kolei w ogrodach Łazienek Królewskich spaceruje się ścieżkami oraz alejkami wśród drzew, krzewów i kwiatów. Do dyspozycji naszych gości jest: Ogród Królewski, Ogród Romantyczny, Ogród Modernistyczny, a także Nowy Ogród Chiński. Latem dostępna jest również strefa leżakowania, mieszcząca się nieopodal Nowej Oranżerii. Goście Łazienek Królewskich mają też kontakt z europejską kulturą, dzięki licznym wydarzeniom. Wśród najbardziej znanych są letnie koncerty pod Pomnikiem Chopina, które odbywają się w każdą niedzielę, od połowy maja do końca września. Recitale te mają w Łazienkach długą tradycję i cieszą się dużą popularnością, zarówno wśród turystów, jak i mieszkańców Warszawy.

 

Partnerzy Wspierający:

Ambasada Stanów Zjednoczonych Ameryki

 

American Chamber of Commerce

The American Chamber of Commerce in Poland is the leading voice for international investors in Poland. It is composed of over 300 companies representing a wide range of sectors, and has significant American presence, including 80 of the 500 Fortune companies. Members share the will to build connections and develop the business market in Poland. AmCham actively supports and promotes member interests through global networks in business, politics, and other AmChams worldwide. It strives to provide a platform for international investors to discuss and identify common interests and exchange information regarding their economic activities in Poland.

 

Belvedere Catering by Design

Od dziewiętnastu lat Belvedere Catering by Design wyznacza standard, do którego równa polska branża cateringowa. Marka zawsze była synonimem najwyższej jakości i elegancji, a obecnie dąży do tego, by była również kojarzona z nowoczesnością. Siła Belvedere to doświadczenie, elastyczność i osobiste zaangażowanie pracowników połączone z wykwintnym smakiem, rozwiniętą infrastrukturą oraz otwartością na innowacje i nowoczesny design.

 

Digital University

Fundacja Digital University zajmuje się edukacją w zakresie nowych technologii. Organizujemy konferencje, szkolenia, prelekcje oraz akcje społeczno-edukacyjne których celem jest podniesienie poziomu wiedzy o nowych technologiach oraz motywowanie do podjęcia działań rozwojowych w tym zakresie. Digital University to innowacyjny projekt edukacyjny Fundacji. Każdy całodniowy zjazd porusza inny temat ale zawsze klamrą spinającą są nowe technologie. Projekt objęty jest patronatem Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Prowadzony we współpracy z Katedrą Teorii Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej pod nadzorem prof. Piotra Płoszajskiego. Wykłady prowadzone są przez wybitnych wykładowców posiadających kompetencje edukacyjne w zakresie przedmiotów związanych z transformacją cyfrową, strategią opartą o innowacje oraz zarządzaniem zmianą. Wszystkich prowadzących łączy pasja dla innowacyjności i potrzeba dzielenia się świeżą, unikalną wiedzą. Dotychczas gościli u nas m.in. Stefan H. Thomke, Mikołaj Piskorski z Harvard Business School i prof. David Roberts z Singularity University.

 

Ennbow

Ubrania ENNBOW dodają pozytywnej energii kobietom, których tryb życia wymaga dyspozycyjności i mobilności. Połączenie technologii i nowoczesnego podejścia do mody biznesowej, idealne dla aktywnych kobiet poszukujących strojów, które będą praktyczne i wygodne, a jednocześnie eleganckie i atrakcyjne.

 

InterContinental

Pięciogwiazdkowy hotel InterContinental Warszawa zaprasza do 414 przestronnych i doskonale wyposażonych pokoi i apartamentów, z których rozciąga się wspaniały widok na panoramę stolicy. Idealna lokalizacja hotelu umożliwia szybki dostęp do atrakcji turystycznych, które warto odwiedzić. Hotel znajduje się również w bezpośrednim sąsiedztwie Centralnego Dworca Kolejowego, Pałacu Kultury i Nauki oraz Centrum Handlowego Złote Tarasy. Wyróżniona przez przewodnik Michelin restauracja Platter by Karol Okrasa, spełni oczekiwania najwytrawniejszych smakoszy, a wyjątkowy basen i centrum fitness zlokalizowane na 43-im piętrze hotelu, zapewnią Gościom relaks na najwyższym poziomie.

 

Klub SheXO

Klub SheXO Deloitte to inicjatywa skierowana do kobiet na stanowiskach kierowniczych i zarządczych. Klub powstał z myślą o kobietach biznesu i ich rozwoju osobistym oraz zawodowym. Tworzy przestrzeń dla regularnej wymiany myśli, rozwijania cech przywódczych i networkingu. Inicjatywa powstała w Polsce w 2011 roku, dziś Klub SheXO działa już w ośmiu krajach Europy Środkowej. W ramach działania Klubu SheXO organizujemy spotkania biznesowe, na które zapraszamy wybitnych ekspertów z wielu dziedzin, między innymi psychologii biznesu, coachingu, mentorów oraz ludzi sukcesu. Klub inicjuje oraz patronuje publikacjom, które pogłębiają wiedzę z zakresu rozwoju zawodowego kobiet. We współpracy z naukowcami, psychologami oraz praktykami biznesu prowadzimy także unikalne badania, których celem jest zbadanie wyzwań oraz zmian, jakie zachodzą w tej dziedzinie. Więcej informacji www.deloitte.com/pl/shexo

 

Stowarzyszenie Technologia w Spódnicy

Stowarzyszenie “Technologia w Spódnicy” promuje różnorodność (ang. diversity) w środowisku technologicznym. Uważamy, że różnorodność wpływa korzystanie na efektywność naszych organizacji i nas samych. Działania podejmowane przez zrzeszone w stowarzyszeniu top menedżerki i top menedżerów wspierają ambitne, uzdolnione i wartościowe kobiety w osiąganiu sukcesów na polu zawodowym i prywatnym. Podejmowane inicjatywy opieramy na dwóch filarach – mentoringu I edukacji. Więcej na temat stowarzyszenia www.technologiawspodnicy.pl

 

Partnerzy Medialni:

Coaching

„Coaching” to jedyny na polskim rynku dwumiesięcznik poświęcony samorozwojowi, skierowany do ludzi z ambicjami, którzy chcą się rozwijać i w sferze zawodowej, i w życiu rodzinnym. Piszemy przystępnie, a przedstawiane teorie popieramy dowodami naukowymi. Teksty uzupełniamy o ćwiczenia i testy opracowane specjalnie dla nas przez psychologów, coachów i trenerów. „Coaching” współpracuje z miesięcznikiem „Psychology Today” oraz gronem uznanych polskich specjalistów: naukowców i praktyków.

 

Madame

„MADAME” to prestiżowy magazyn dla nowoczesnych, ambitnych kobiet, które ciekawe świata, stawiają na wiedzę, karierę i realizacje planów. Bez sztywnych przemówień, prawniczego żargonu, za to z dystansem i na luzie porusza tematy związane z biznesem, marketingiem, nowinkami technicznymi, przy okazji zahaczając o to, co kobiety, zwłaszcza po pracy, interesuje najbardziej. interesuje najbardziej.

 

Perspektywy

„Perspektywy” to magazyn pełen mądrych inspiracji dla młodych ludzi, a Fundacja Edukacyjna Perspektywy wspiera dziewczyny w technologii, nauce i innowacji już od 10 lat – www.perspektywy.pl/dla dziewczyn

 

Wysokie Obcasy

„Wysokie Obcasy” to magazyn skierowany do kobiet, które chcą się rozwijać, są świadome siebie i swoich potrzeb. To jedyny tygodnik, który oprócz niebanalnych, zaangażowanych społecznie i kulturowo treści oferuje czytelniczkom udział w wyjątkowej, kobiecej wspólnocie. Portrety bohaterek inspirują i dodają odwagi, aby iść własną drogą, a tematy lifestylowe pokazują jak żyć radośnie oraz mądrze dbać o ciało i ducha. Wysokie Obcasy to magazyn dodawany do sobotniego wydania Gazety Wyborczej, która od lat jest największym opiniotwórczym dziennikiem w Polsce.