Mentor

Karolina Tarnawska

Karolina w 2019 przyjęła rolę Dyrektora ds. Zakupów GŻ, odpowiedzialnego za zakup o łącznej wartości 2 mld zł. Jest także Członkiem Zarządu firmy, który przyczynia się do realizacji strategii Grupy. Zawsze powtarza, że ​​Dział Zakupów jest sercem firmy, ponieważ nie ma inicjatyw bez zaangażowania ludzi. Dlatego silnie koncentruje się na modelu współpracy biznesowej i myślenia strategicznego. Nie wspiera wykonania pustej procedury.

Kroki kariery Karoliny mogą wydawać się trochę zabawne, ale za każdym krokiem i decyzją kryje się racjonalny powód. Swoją karierę rozpoczęła w 1996 r. dołączając do ING Bank NV w Warszawie i pracując jako menedżer ds. Relacji w dużych, międzynarodowych korporacjach. Po 3 latach opuściła branżę bankową i rozpoczęła pracę w McDonald’s Polska Sp. Z o.o. jako menedżer skarbu. W 2002 roku dołączyła do Grupy Żywiec SA jako Manager Skarbu. Przebywała w Heineken Group do 2017 roku. W międzyczasie Karolina zajmowała kilka różnych stanowisk w obszarze skarbu, podatków, ryzyka kredytowego i zarządzania gotówką w Polsce. Przez ostatnie dwa lata w GŻ na globalnym poziomie Heineken, będąc Senior Global Treasury Manager w Global Treasury odpowiada za poprawę procesu zarządzania gotówką w Europie. W 2017 roku przeniosła się do ING Bank NV, obejmując stanowisko globalnego szefa działu sprzedaży usług CEE, dyrektora zarządzającego, obejmującego dziesięć krajów regionu, w tym Bułgarię, Czechy, Węgry, Polskę, Rumunię, Rosję, Słowację, Turcję i Ukrainę. Była odpowiedzialna za wspieranie rozwoju działalności TS w regionie, zacieśnianie współpracy między krajami, wykorzystywanie rozwoju sieci w ING, jak również projektowanie oferty w celu spełnienia oczekiwań klientów ING.

Prywatnie jest mężatką, ma trzy córki. Jest polskiego pochodzenia, a międzynarodowe doświadczenie pomaga jej dopasować lokalne potrzeby do środowiska międzynarodowego. Jest otwarta na wspieranie młodych liderów w ich rozwoju.