Mentor

Iza Makosz

Przedsiębiorca, mentorka, blogerka.

Żyje zgodnie z zasadą: „Dziel się wszystkim, co masz, a będziesz miał jeszcze więcej”.

Mówi o sobie: „Nie mam zasięgów Wardęgi, ale znam historie biznesów, które mogłyby stać się scenariuszem filmu – nie tylko śmiesznym, lecz także strasznym. W biznesie trup ściele się gęsto, a wygrywają ci, którzy potrafią boksować się z własnymi ograniczeniami i są gotowi do spełniania swoich marzeń”.

Zaczynała w korporacji i była przekonana, że to jej cel. Pracowała w Coca-Coli, Reckitt Benckiser, Danone.

Spełnienie przyszło dopiero wtedy, kiedy otworzyła własny biznes, sieć salonów depilacji woskiem Time for Wax. Stworzyła rozpoznawalny, największy w swojej kategorii brand w Europie i poczuła, co to znaczy pracować na własny sukces.

Ogromną satysfakcję przyniosła jej sprzedaż swojego biznesu zagranicznemu inwestorowi. Wycofała się z aktywnych działań w Time for Wax i obecnie jest mentorką przedsiębiorców. Swoją energią, wiedzą i doświadczeniem dzieli się z właścicielami firm.

Lubi otaczać się fajnymi i mądrymi ludźmi. Obserwuje otoczenie, biznesy, ludzi i relacje.

Jej blog „Time for business TV” to biznes od kuchni, niestandardowe podejście, inspiracje i rozwiązania, które sprawdzają się w prowadzeniu firmy. Poleca książki, artykuły, filmy oraz opowiada historie ludzi, którzy z sukcesem prowadzą własne biznesy. Na YouTubie jej kanał „Time for business TV” zawiera już ponad 130 biznesowych filmów. Oprócz tego na fanpage’u „Time for business TV” prowadzi biznesowe szkolenia live.
Jest autorką książki ,,Gra o biznes’’, w której zawarła, aż 100 biznesowych rad jak prowadzić biznes .

Home


https://www.youtube.com//TimeForBusinessTV/videos