Mentor

Hanna to doświadczony Senior Executive z ponad 25-letnim doświadczeniem w sektorze finansowym. Przez lata doskonaliła swoje umiejętności, budując nowe jednostki biznesowe i wprowadzając innowacyjne strategie w renomowanych organizacjach europejskich. Jej przywództwo przyniosło wybitne rezultaty, a jej osiągnięcia zostały docenione zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Jest także zaangażowaną mentorką, aktywnie wspierającą rozwój zawodowy kobiet. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, posiada dyplom MBA oraz certyfikaty z renomowanych instytucji, takich jak Cambridge, MIT, Neuromindfulness Institute  oraz Infinite Being Academy.

Hanna obecnie pełni funkcję CEO i Founder w autorskim projekcie Golden Island Incentive, gdzie wykorzystuje swoje bogate doświadczenie, pomagając i doradzając w wyzwaniach biznesowych i prywatnych osobom indywidualnym na urokliwej wyspie Porto Santo w Portugalii.  Jest również współzałożycielką New World Leaders Institute z siedzibą w Melbourne, Australia, gdzie współtworzy Model Inteligencji Leadera Nowego Świata, umożliwiający organizacjom i liderom wzrost i rozwój poprzez Quantum Transformation. Pasję do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem realizuje również jako wykładowca SGH.