Mentor

Wiceprezes Zarządu Orange Polska. Odpowiada za rynek biznesowy oraz spółki Integrated Solutions i BlueSoft. Od ponad dwudziestu lat zawodowo związana z zarządzaniem i branżą technologiczną. Konsekwentnie przechodziła przez kolejne szczeble kariery, zaczynając od stanowiska przedstawiciela handlowego (DHL), przez kierownika i dyrektora regionalnego (Polkomtel), dyrektora departamentów w centralach firm (Polkomtel, PTK Centertel Sp. z o.o., Telekomunikacja Polska S.A.), dyrektora wykonawczego, po stanowisko Członka Zarządu w Orange Polska.

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, APP w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz AMP na INSEAD. Sprawuje funkcje członka Rady Odpowiedzialnego Przywództwa przy Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Stowarzyszenia LiderShe, stowarzyszenia Professional Women Network i Rady Ekspertów THINKTANK.

Finalistka międzynarodowego konkursu Women In Sales Awards 2014 w kategorii Best Woman Sales Director oraz VII edycji konkursu Bizneswoman Roku. W 2016 roku została uznana przez Instytut Innowacyjna Gospodarka za jedną z dziesięciu najbardziej wpływowych kobiet zarządzających polskim sektorem teleinformatycznym.

Posiada unikatową mieszankę umiejętności strategicznego myślenia, motywowania i rozwijania ludzi połączoną z pasją oraz autentycznym zaangażowaniem we wszystko, co robi. Prywatnie dużo podróżuje, interesuje się psychologią i socjologią. Pasjami czyta książki pozwalające na zrozumienie interakcji w otaczającym ją świecie. W 2013 roku zdobyła Dach Afryki – Kilimandżaro.