Mentor

Beata Pawłowska

Dyrektor Generalny Selena S.A

Była Prezes Zarządu Zakładów Mięsnych Madej&Wróbel. Beata Pawłowska od ponad 15 lat sprawuje kierownicze stanowiska w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach. Dzięki ponadprzeciętnym zdolnościom przywódczym udało jej się od podstaw zbudować wiele rozpoznawalnych marek oraz skutecznie przeprowadzać zarządzane przez nią firmy przez okres zmian i intensywnego wzrostu.

Karierę zawodową w marketingu i sprzedaży rozpoczęła 20 lat temu w Procter&Gamble –  jednym z najlepszych koncernów FMCG na świecie – gdzie szybko awansowała do pozycji Head of the P&G Pharmacy Division. Następnie pełniła stanowiska prezesów w wielu znanych polskich i międzynarodowych firmach, m.in. The Coca-Cola Company, International Paper Klucze, Hoop SA i Royal Unibrew Polska. Wiele marek, które tworzyła i rozwijała, należą obecnie do rynkowej czołówki, w tym: Hoop Cola, Arctic, Kropla Beskidu,  Velvet czy też piwo Łomża.

Doświadczenie Beaty w FMCG uzupełniają stanowiska menedżerskie poza branżą dóbr szybkozbywalnych, m.in. w  MTV Network, gdzie zajmowała stanowisko Członka Zarządu i Dyrektora Zarządzającego oraz Walter Services, gdzie pełniła obowiązki Prezesa Zarządu.

Aktualnie Beata pełni funkcję Prezesa Zarządu Zakładów Mięsnych Madej&Wróbel, w których dotychczasowi właściciele firmy powierzyli jej misję zbudowania i wdrożenia strategii stworzenia ogólnopolskiej marki konsumenckiej.

Beata Pawłowska jest absolwentką wydziału zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Prywatnie jest szczęśliwą matką i mężatką.