Mentor

Alicja Dworowska – mentorka

Otwarta na innowacyjne pomysły, ciekawa świata i ludzi liderka, wdrażająca najlepsze wzorce zrównoważonego rozwoju i dobrego stylu życia podpatrzone podczas kilkuletniej pracy w Danii oraz we Włoszech.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz międzynarodowego programu CEMS Master’s in International Management na Uniwersytecie Bocconi w Mediolanie. Członkini międzynarodowego stowarzyszenia specjalistów w obszarze rachunkowości zarządczej CIMA.  Aktywna propagatorka edukacji podyplomowej w obszarze finansów i zarządzania. Certyfikowana coach oraz trenerka warsztatów #IamRemarkable inspirująca kobiety do rozwoju i spełniania swoich marzeń.

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w różnych obszarach finansów zdobyte w branży farmaceutycznej w firmie Novo Nordisk oraz w branży IT w spółkach firmy Hewlett-Packard. Zarządza międzynarodowymi zespołami analityków i księgowych. Obecnie Dyrektor Finansowy w grupie Thermo Fisher Scientific prowadzącej badania kliniczne na całym świecie.

Pasjonatka koncertów i muzyki, w wolnym czasie gra na fortepianie i śpiewa. Lubi słuchać podcastów w językach obcych (angielski, włoski, hiszpański) oraz grać w tenisa i ćwiczyć jogę.