Mentee

Olga Lipińska-Bielan

Olga od ponad 15 lat zajmuje się doradztwem w zakresie zarządzania w różnych organizacjach, branżach i regionach. Jej doświadczenie obejmuje ponad 12 lat pracy dla klientów z branży usług finansowych oraz projekty realizowane w USA, regionie EMEA i Dubaju.
Dziś koncentruje się na pomocy klientom w osiąganiu najlepszych wyników transformacji cyfrowej poprzez dostosowanie odpowiedniego podejścia do wdrożenia i platformy. Specjalizuje się także w kompleksowej realizacji zleceń obejmujących potrzeby biznesowe i technologiczne klienta. Olga jest pasjonatką terminowego i skutecznego dostarczania wartości swoim klientom.
Wcześniej Olga była odpowiedzialna za szereg wdrożeń w obszarach transformacji HR, ryzyka, przepisów i zgodności, a także doradztwa FSI oraz mapowania i analizy procesów biznesowych.
Oprócz doświadczenia konsultingowego jednym z hobby Olgi jest studiowanie sztuki. Historia, która zaowocowała pracami archeologicznymi na Uniwersytecie Maltańskim, stażem w Zachęcie Galery oraz stanowiskiem Kierownika Marketingu i Finansowania w Centrum Sztuki Współczesnej.