Mentee

Małgorzata Lebioda

Ludzie, języki obce i przemawianie publiczne, poznawanie tego co nas otacza, dowiadywanie się więcej o różnych państwach, ważnych wydarzeniach czy innych kulturach. Uczę się w programie matury międzynarodowej i rozszerzam matematykę, geografię, angielski oraz francuski, a w wolnym czasie tańczę, chodzę do teatru i na kółko teatralne oraz oglądam filmy.

Chciałabym zwiedzić i poznać jak najwięcej miejsc na ziemi. Jakie mam jeszcze marzenia? Właściwie to… staram się je wszystkie jak najszybciej zamienić w rzeczywistość, więc raczej już nie pasują do tej kategorii!

 

One of my biggest interests is the surrounding us world. I cherish reading about different countries, important events, various cultures. I am an interested in public speaking language lover who also spends a lot of her time studying maths and geography. And when I find a little bit of free time I enjoy dancing, theater and watching movies.

One of my biggest dreams is to travel to as many places as possible. What are the other ones? Well… I am working on changing them from dreams into reality so they probably don’t fit into this category anymore!