Mentee

Magdalena Krachel

Magdalena Krachel posiada 18 lat doświadczenia w sprzedaży rozwiązań IT.

Obecnie jest specjalistą ds. sprzedaży aplikacji biznesowych (CRM i ERP) i odpowiada za cele sprzedażowe w segmencie Corporate Accounts oraz za zarządzanie największymi projektami chmurowymi w tym segmencie.

Magdalena rozpoczęła karierę w Microsoft czerwcu 2013 r. na stanowisku Partner Sales Executive i była odpowiedzialna za realizację sprzedaży aplikacji biznesowych (ERP i CRM) przez zarządzany kanał partnerski Microsoft Dynamics. Była również odpowiedzialna za zarządzanie planem marketingowym, szkoleniowym, za rozwój kompetencji technicznych w celu zapewnienia możliwości realizacji projektów wdrożeniowych przez zarządzanych partnerów.

Magdalena zdobyła duże doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT w austriackiej firmie Kapsch, gdzie pracowała ponad 11 lat. W firmie Kapsch specjalizowała się w sprzedaży rozwiązań IT największych producentów (Cisco, Avaya, Lenovo, Dell, IBM), profesjonalnych usług IT oraz systemów bezpieczeństwa. Odpowiadała za pełny proces sprzedaży tj. konsultacje, prezentacje, przygotowanie ofert, negocjacje, zarządzanie projektami i zarządzanie sprzedażą.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego – Wydział Lingwistyki Stosowanej: specjalizacja język niemiecki.