Mentee

Iwona Ryszkowska

Strefa Stylu

Jestem stylistką, ekspertem ds. wizerunku i trenerem. Zespół mojej firmy – Strefy Stylu liczy 3 osoby, ze mną włącznie. Na rynku działamy od czterech lat, pracujemy w całej Polsce. W swojej pracy mam szansę realizowania swojej największej pasji – miłości do mody i ubrań.  Zdecydowałam się założyć własną firmę za namową znajomych, którym doradzałam w kwestii ubioru i którzy dostrzegali we mnie potencjał. Gdy zakładałam firmę, jednocześnie pracowałam w Dziale Marketingu dużej firmy odzieżowej, co pozwoliło mi zrozumieć na czym polega praca stylistki, jak funkcjonują marki odzieżowe i świat mody w Polsce.
Misję VVPL rozumiem jako zdobywanie wiedzy, by potem móc ją przekazywać dalej, do innych kobiet, które jej potrzebują. Jako inspirowanie kolejnych kobiet do działania, do odkrywania swoich możliwości i potencjału. Jako promowanie kobiet, które aktywnie działają i zmieniają świat wokół siebie. Kobiety jak nikt inny potrafią się motywować i wspierać, także w biznesie. VVPL jest platformą, która im to umożliwia.
W mojej pracy ciągle istnieją obszary, które są dla mnie wyzwaniem, które chciałabym udoskonalić: zarządzanie finansami, motywowanie i rozwijanie zespołu, przywództwo, innowacje. Wierzę, że w Państwa programie spotkam mądre kobiety biznesu, które pomogą mi się rozwinąć, podpowiedzą pewne rozwiązania, pokażą nowe spojrzenie na wiele aspektów działalności firmy, zainspirują mnie.
Moje motto? Traktuj innych tak jak sama chcesz być traktowana. To co dajesz innym, zawsze do Ciebie wraca.