Mentee

Hanna Skorupka

Nazywam się Hania Skorupka i mam 16 lat. Mieszkam w małej miejscowości, Pielgrzymowicach, gdzie też chodziłam do szkoły podstawowej i rozpoczęłam swoją przygodę z prowadzeniem kampanii społecznych. Zostałam jedną z przedstawicielek kampanii „Słowa Krzywdzą”, która osiągnęła wielki sukces na poziomie międzynarodowym. Obecnie kontynuuję swoją naukę w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie. Postanowiłam działać dalej i rok temu prowadziłam projekt „Słowa Mają Moc” w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii”.

Równocześnie rozwijam swoje muzyczne zainteresowania. Założyłam zespół muzyczny, w którym jestem wokalistką, należę do grupy musicalowej i studia wokalnego. Śpiewanie pomaga mi wyrazić siebie. Do tego często biorę udział w akcjach charytatywnych, bo wierzę, że warto mnożyć dobro i pozytywną energię. Lubię udowadniać, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczą chęci i zaangażowanie, aby osiągnąć swój cel!

 

Peer Mentorka – Dominika Wilczok – Założycielka fundacji Tak jak ORKA. Pomaga ludziom czerpać ile się da z życia bez względu na wiek promując dbanie o mózg od najmłodszych lat.

Mentorka – Justyna Duszyńska – CEO / Managing Director – Httpool Polska; Katarzyna Pakosińska – aktorka, satyryczka, dziennikarka radiowa i telewizyjna,  konferansjerka, osobowość medialna