Mentee

Ewa Sztyber Cizio

Do firmy Dell trafiła w 2007 roku a jej zadaniem jako było pozyskiwanie nowych klientów do  niedawno utworzonego wówczas sektora znanego jako „mały Public” którego zadaniem było dotarcie z ofertą Dell do mniejszych jednostek publicznych.
Ogromne zaangażowanie i doskonałe wyniki zaowocowały w 2010 roku awansem na stanowisko Account Executive dla klientów z sektora lokalnej administracji.
Przez kilka kolejnych lat Ewa przejechała tysiące kilometrów ze wschodu na zachód i z północy na południe Polski poznając zarówno największych klientów jak i docierając z ofertą Dell do małych jednostek gminnych i powiatowych z sukcesem realizując dziesiątki różnych projektów również w ramach funduszy UE.

Dzięki umiejętności pozyskiwania klientów, rozumienia ich potrzeb oraz budowania trwałych relacji zarówno z klientami końcowymi jak i partnerami firmy Dell stała się dla wielu z nich zaufanym doradcą przy realizowanych przez nich projektach IT
Ewa nie lubi stać w miejscu, a praca na tym stanowisku daje jej możliwość ciągłego uczenia się, rozwoju i szukania nowych rozwiązań, do czego zachęca również swoich klientów.

Prywatnie bardzo chętnie pomaga innym, angażuje się w akcje charytatywne będąc jednocześnie wspaniałą mama 6 letniego Tymka, 3 letniej Oli oraz żoną wspaniałego mężczyzny Artura.