Mentee

Posiadam 7-letnie doświadczenie w zarządzaniu programami i projektami. Pierwsze doświadczenie zdobywałam pracując przy międzynarodowych projektach transferu innowacji, gdzie odpowiadałam za przeniesienie na polski rynek nowoczesnych rozwiązań skierowanych do HR. W ośrodku THINKTANK zarządzałam programami strategicznymi („Smart Cities”, „Finanse i Gospodarka”, „Style Życia”, „RE-LAB”, „Forum Brandingu), gdzie współpracowałam z liderami administracji publicznej, samorządami, ekspertami, liderami opinii oraz największymi firmami. Obecnie w The Heart zarządzam programami tematycznymi („FinTech, „Omnichannel”, „HealthTech”, „Real Estate Tech”), w których łączymy naszych klientów najciekawszymi startupami z Europy oraz Izraela. W Programach odpowiadam również za ich strategię i rozwój w Polsce oraz zagranicą.

Ukończyłam stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz podyplomowe studia zarządzania projektami w Szkole Głównej Handlowej.

W wolnych chwilach podróżuję (głównie po Europie i Bieszczadach), biegam i fotografuję. Lubię czytać reportaże, książki o górach i skandynawskie kryminały.