13.Global Mentoring Walk w Warszawie – rekrutacja zakończona; inne miasta – aktualizacja informacji

GMW War plakat logwww

WAŻNE KOMUNIKATY

AKTUALIZACJA – w dniu 20 lutego została zakończona rekrutacja do 13. edycji Global Mentoring Walk. Zgodnie z wcześniejszą informacją wszyscy aplikujący, do roli mentees, mentorek i mentorów, otrzymają informację mailem o finalnej decyzji 17 marca.

WAŻNA INFORMACJA – odpowiadając na pytania odnośnie edycji GMW w innych miastach pragniemy poinformować, że uzgodnienia trwają. Planujemy Spacer w Sopocie w czerwcu, natomiast Spacer w Krakowie odbędzie się najprawdopodobniej we wrześniu. Prosimy śledzić informacje na profilach w mediach społecznościowych.

Drodzy Partnerzy, Mentorki, Mentorzy, Mentees i Przyjaciele Vital Voices. 

Rusza tegoroczna seria spacerów mentoringowych. Każdego roku, to symboliczne wydarzenie, łączy tysiące liderek i liderów na całym świecie. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy być częścią globalnego projektu. Jako pierwszy odbędzie się Walk w Warszawie.

Zgodnie z zapowiedzią otwieramy rekrutację do 13. warszawskiej edycji Global Mentoring Walk. Spacer planowany jest na 23 marca tradycyjnie w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Zapraszamy do roli mentees Kobiety, które chcą wpływać na rzeczywistość i zmieniać świat. Panie działające w biznesie, polityce, nauce, organizacjach społecznych oraz ze świata akademickiego, które chcą wziąć udział w Global Mentoring Walk 2024 i uczyć się od innych. 

Zapraszamy mentorki i mentorów gotowych, by dzielić się swoim doświadczeniem.

Proces rekrutacji:

Aplikacje do roli mentee, mentorki i mentora podczas 13. GMW w Warszawie przyjmujemy od 5 do 20 lutego 2024. Listę osób zakwalifikowanych do udziału ogłosimy 17 marca. Każdy otrzyma informację drogą mailową.

W pierwszej kolejności prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Global Mentoring Walk 2024.

Kwestionariusze zgłoszeniowe dostępne są do wypełnienie on-line:

W języku polskim:
mentee – kwestionariusz on-line
mentorka/mentor – kwestionariusz on-line

In english:
mentee – on-line application
mentor – on-line application

Pytania prosimy kierować drogą mailową na adres / in case of any question please contacy us on: gmw2024@vitalvoices.pl.

Relacje z wcześniejszych edycji Global Mentoring Walk w Warszawie dostępne są na kanale YouTube.

Kolejne informacje dotyczące harmonogramu GMW2024 we wszystkich lokalizacjach będziemy zamieszczać na naszej stronie oraz na profilach w mediach społecznościowych (FB, Lin, Insta).

serdecznie zapraszamy,
Ela Raczkowska – CEO VV Chapter Poland 
& Zespół Vital Voices