Trwa trzecia edycja programu LeadersIN!

Mentees programu LeadersIN rozpoczęły swój udział w programie od profesjonalnych sesji wprowadzających je w świat mentoringu oraz rozwoju osobistego. Podczas dwudniowego spotkania Panie dowiedziały się o swojej roli jako Mentee od Eli Raczkowskiej, CEO Vital Voices.

Uczestniczyły w warsztatach „Pierwsze wrażenie robi się tylko raz”, prowadzonych przez Paulinę Smaszcz-Kurzajewską, oraz Talent Diversity, prowadzonych przez Annę Gruszecką oraz Lidię Sykucką. Miały również możliwość dowiedzieć się od Anny Kareckiej, jak mądrze zbudować swoją drogę zawodową oraz na czym tak naprawdę polega myślenie ‘out of the box’ od Madi Sharma. Swoim doświadczeniem podzieliła się z paniami również Beata Stelmach, Dyrektor Generalny GE na Polskę i kraje bałtyckie.
Wszystkim uczestnikom LeadersIN życzymy efektywnych sesji mentoringowych!

Program LeadersIN jest unikatowym cross-mentoringowym programem międzykorporacyjnym, zorganizowanym przy współpracy z polskim oddziałem Vital Voices, przeznaczonym dla wyższej kadry zarządzającej pragnącej dalej rozwijać swoje umiejętności przywódcze. Program został powołany przez Bank BPH, Citi, Deloitte oraz Vital Voices.

Fot. Beata Lechowicz.