Ruszyła 6. edycja Otwartego Programu Mentoringowego!

W piątek 17-ego listopada 2017r. odbyła się Gala Inauguracyjna programu, który w tym roku zatytułowany jest „Managing Change in the Digital Era”.

Galę poprowadzili Ela Raczkowska, CEO Vital Voices Poland, oraz Tomasz Rudolf, CEO the Heart. Wydarzenie uświetnili swoimi wystąpieniami m.in.: Aleksandra Gren – GM Fiserv, Ruth Cohen-Dar – Zastępca Ambasadora Izraela w Polsce, Frank Finver – Radca ds. prasy i kultury w Ambasadzie USA oraz Bożena Leśniewska – Wiceprezes Zarządu ds. Rynku Biznesowego Orange Polska.

Tegoroczna edycja programu jest skierowana do kobiet, które muszą odnaleźć się w czasach nieustających zmian i stawić czoła wyzwaniom z nimi związanym. W dwutygodniowym programie biorą udział 22 mentees – każda z nich oprócz intensywnego uczestnictwa w warsztatach i szkoleniach będzie indywidulanie pracować ze swoim mentorem.

Bardzo dziękujemy wszystkim mentorom za zaangażowanie oraz chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, partnerom strategicznym 3M, Mastercard, RBS oraz The Heart oraz wszystkim partnerom wspierającym – bez Was ten program nie mógłby się odbyć!

Fotografie: Beata Lechowicz i Marek Wołynko