Zakończenie 5. edycji programu Jestem Liderką – 19-20 stycznia 2023 w Warszawie

FKR_1203

19 i 20 stycznia 2023 laureatki 5. edycji programu Jestem Liderką spotkały się w Warszawie aby podsumować swoje dokonania.
Spotkanie rozpoczęło się w Hotelu Bristol, gdzie jak zawsze zostałyśmy wspaniale ugoszczone. Przy poczęstunku był czas na wymianę informacji o projektach społecznych i bieżących aktywnościach laureatek programu. Rozmowy nie trwały jednak długo ponieważ oczekiwano nas już w Ambasadzie Brytyjskiej gdzie miała odbyć się część oficjalna wydarzenia.

Pani Ambasador Anna Clunes powitała laureatki i wszystkich gości niezwykle serdecznie. Była to już kolejna wizyta uczestniczek programu w ambasadzie. Przyszła chwila, na którą wszyscy – laureatki, mentorki,mentorzy, partnerzy i organizatorki, czekali wiele miesięcy – uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia programu. Od tej chwili każda z uczestniczek może oficjalnie występować jako Laureatka Programu Jestem Liderką.
Kolejnego dnia były jeszcze przyjemne obowiązki. Niezwykle inspirująca rozmowa z radną Anną Auksel-Sekutowicz o tym dlaczego warto angażować się w działalność społeczno-polityczną i jak to robić. Warsztat z Anną Piekut o zawiłościach i tajemnicach rynku pracy i umiejętności skutecznego poruszania się po nim.

Nieustająco dziękujemy wszystkim Partnerom programu Jestem Liderką Vital Voices, bez których realizacja programu i finałowe spotkanie nie byłyby możliwe.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości w Ambasadzie Brytyjskiej. Fotografowała Katarzyna Rainka.