Spotkanie Klubu Vital Voices z prof. Rafałem Ohme

We wtorek, 14 listopada 2017 odbyło się kolejne spotkanie dla członków Klubu Vital Voices w ramach cyklu „Inspiracje i wszechstronny rozwój”. Gościem spotkania był Prof. Rafałem Ohme, ekspert w dziedzinie emocji, który we wtorkowy wieczór wprowadził uczestników w meandry neuronauki konsumenckiej.

Inspirujące wystąpienie zatytułowane „Emo Sapiens – Harmonia emocji i rozumu”  pokazała do czego są potrzebne emocje w biznesie, jak pobudzają one do działania i nadają sprawom bieg, i jakie zastosowanie ma najnowsza technologia w badaniach reakcji mózgu.

„Wykład pt. „Emo Sapiens – Harmonia emocji i rozumu”, przeprowadzony przez prof. Rafała Ohme dla członkiń Klubu Vital Voices i naszych mentorów, to porcja niezwykłej wiedzy na temat emocji i doskonały przekaz tego, w jaki sposób umiejętne ich wykorzystanie pomaga nam w życiu i prowadzeniu biznesu. Uczestnicy spotkania byli pod wielkim wrażeniem ogromnej wiedzy prelegenta i jego umiejętności wglądu w ludzką duszę, a jednocześnie niezwykłej prostoty i swobody w prezentowaniu tych intrygujących i zmuszających do myślenia informacji. Bardzo się cieszymy, że Profesor Ohme dołączył do grona przyjaciół Vital Voices Poland i jeszcze raz dziękujemy za tę ciekawą przygodę z emocjami” – powiedziała Ela Raczkowska, Dyrektor Zarządzająca Vital Voices Chapter Poland.

Partnerem spotkania była Kancelaria K&L Gates.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim partnerom i uczestnikom spotkania!