Program: OneToMają

Ania Rucińska – peer mentorka

Działaczka na rzecz klimatu, zdrowia psychicznego i szeroko pojmowanych praw człowieka, a także praw zwierząt pozaludzkich. Studentka socjologii i psychologii na Uniwersytecie w Swansea.

Aleksandra Dudek – peer mentorka

Małomiasteczkowa z wielkomiastowymi marzeniami, niestrudzona poszukiwaczka swojej życiowej ścieżki. Aktywna działaczka społeczna, pasjonatka podróży, interesuje się naukami społecznymi i dziennikarstwem.

Amelia Janiak – peer mentorka

Studentka Molecular Bioscience na Duke Kunshan University, finalistka programu FLEX i uczestniczka programu letniego Yale Young Global Scholars na Yale University.

Emilia Okarma – peer mentorka

Emilia Okarma jest studentką UEK, Affiliate Manager w firmie VIVnetworks będącą największą siecią afiliacyjną w CEE oraz członkinią komisji ds. Współpracy zewnętrznej w Parlamencie Studentów

Weronika Tomiak – peer mentorka

Studentka kierunku lekarskiego i lingwistyki dla biznesu oraz założycielka inicjatywy Neuroróżnorodni – ruchu na rzecz neuroróżnorodności w Polsce.

Aleksandra Kudyba – peer mentorka

Oficjalnie studentka prawa na UW i globalnego biznesu na SGH, wiceprezeska SKN Spraw Zagranicznych, a w sercu ciekawa świata idealistka i kociara.

Newsletter

Śledzimy informacje o roli kobiet we współczesnym świecie, a w newsletterze dzielimy się najciekawszymi z nich.

Zapisując się do newslettera będziesz także otrzymywać informacje o programach i spotkaniach, do których możesz dołączyć.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się na otrzymywanie od nas wiadomości email zgodnie z zasadami opisanymi w polityce prywatności.

"Inwestujemy w kobiety. Tworzymy lepszy świat."