Partnerzy wspierający OPM 2017

Prezentujemy partnerów strategicznych tegorocznego Otwartego Programu Mentoringowego!

Ambasada Izraela

 

Ambasada Stanów Zjednoczonych Ameryki

 

Muzeum Narodowe w Warszawie

 

American Chamber of Commerce

The American Chamber of Commerce in Poland is the leading voice for international investors in Poland. It is composed of over 300 companies representing a wide range of sectors, and has significant American presence, including 80 of the 500 Fortune companies. Members share the will to build connections and develop the business market in Poland. AmCham actively supports and promotes member interests through global networks in business, politics, and other AmChams worldwide. It strives to provide a platform for international investors to discuss and identify common interests and exchange information regarding their economic activities in Poland.

 

Digital Univeristy

Fundacja Digital University zajmuje się szeroko pojętą edukacją w zakresie nowych technologii oraz kapitału społecznego:

  • Rozwijamy zdolności innowacyjne w organizacjach i pokazujemy możliwe ścieżki rozwoju ich obszarów i biznesu,
  • Wspieramy rozwój umiejętności i kompetencji cyfrowych zgodnie z najnowszymi światowymi trendami technologicznymi,
  • Edukujemy, inspirujemy, kształcimy i wspieramy liderów przyszłości w obszarach integracji, innowacji i wpływu współtworząc SingularityU Warsaw Chapter.

Nasze cele realizujemy zarówno w formie organizacji konferencji, prelekcji, akcji społeczno-edukacyjnych i szkoleń dedykowanych do poszczególnych grup biznesowych a także w ramach projektu edukacyjnego DigiKids dla dzieci i młodzieży. Ich celem jest podniesienie poziomu wiedzy o nowych technologiach oraz motywowanie do podjęcia działań rozwojowych w tym zakresie. Wieloletnie doświadczenie i znajomość potrzeb rynku determinuje nas do szerzenia i przekazywania wiedzy w tym zakresie. Wiemy że właściwa polityka komunikacyjna i edukacyjna jest kluczowa dla powodzenia procesu digitalizacji.

 

Orange

 

TVN

 

 

Technologia w spódnicy

Stowarzyszenie “Technologia w Spódnicy” promuje różnorodność (ang. diversity) w środowisku technologicznym. Uważamy, że różnorodność wpływa korzystanie na efektywność naszych organizacji i nas samych. Działania podejmowane przez zrzeszone w stowarzyszeniu top menedżerki i top menedżerów wspierają ambitne, uzdolnione i wartościowe kobiety w osiąganiu sukcesów na polu zawodowym i prywatnym. Podejmowane inicjatywy opieramy na dwóch filarach – mentoringu I edukacji. Więcej na temat stowarzyszenia www.technologiawspodnicy.pl

 

CIONET

 

Talent Chase

TALENT CHASE jest firmą doradztwa personalnego o zasięgu międzynarodowym. Oferujemy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji na stanowiska wyższego i średniego szczebla menedżerskiego oraz samodzielne stanowiska specjalistyczne. Zajmujemy się identyfikowaniem, pozyskiwaniem oraz rozwojem kluczowych pracowników, talentów i potencjalnych sukcesorów. Pomagamy organizacjom budować kompetencje przywódcze, zachowywać i rozwijać pracowników o największym potencjale.

Naszą kluczową kompetencją są usługi consultingowe i wdrożeniowe w zakresie zarządzania talentami, które pozwalają osiągać cele biznesowe oraz zwiększać pozycję konkurencyjną naszych klientów. Projektujemy i wdrażamy procesy zmian i transformacji, kreując środowisko pracy pełne pasji i pozytywnej energii, współpracy i zaangażowania, szacunku i zaufania, inspiracji i kreatywności, poczucia wspólnego celu i odpowiedzialności, które w realny sposób ma wpływ na osiągane rezultaty. Oferujemy praktyczne rozwiązania oparte na światowych wzorcach, przełożone na realia polskiego rynku.

 

PMI

Project Management Institue Poland Chapter (PMI PC) jest Stowarzyszeniem zrzeszającym praktyków i pasjonatów zarządzania projektami. Misją PMI PC jest rozwijanie centrum najlepszych praktyk zarządzania projektami dzięki podejmowaniu wielu regionalnych i krajowych inicjatyw i szerzeniu świadomości w tym obszarze. Promujemy wysokie standardy zarządzania projektami, wspieramy budowanie bazy wiedzy oraz kontaktów w środowisku kierowników projektów, programów i portfolio, a także angażujemy się w wiele inicjatyw CSR – społecznie odpowiedzialnego biznesu, gdzie siłami Wolontariuszy upowszechniamy wiedzę o zarządzaniu projektami lub dostarczamy innych potrzebnych otoczeniu wartości i aktywności.

 

Edukacja Sztuka Wolność

 

Fundacja Art, History & Apfelstrudel

 

Hilton

Hilton Warsaw to nowoczesny hotel w nowym, biznesowym centrum Warszawy. Jego przestronne pokoje, oferta gastronomiczna a przede wszystkim wyjątkowe zaplecze konferencyjne spowodowały, że stał się ulubionym miejscem spotkań. Hotel słynący z innowacyjności proponuje organizatorom spotkań szereg rozwiązań w tym wyjątkową ofertę „Meet with Purpose”. Program, który ułatwia ludziom biznesu organizację spotkań przy jednoczesnym dbaniu o środowisko i dobre samopoczucie uczestników wydarzeń.

 

The Place

 

Momentum Way