Zarząd


Ela Raczkowska

Dyrektor Zarządzająca Vital Voices Chapter Poland

Senior executive z ponad 20-letnim doświadczeniem w różnych obszarach biznesu w międzynarodowej korporacji.

W latach 1997 – 2000, zaangażowana w rozwój polskiego przedstawicielstwa amerykańskiej korporacji Fiserv od czasu jego powstania. W roku 2000 była odpowiedzialna za przekształcenie tegoż w spółkę prawa polskiego, a następnie aż do października 2014 za całość operacji w obszarach: HR, finansów, prawnym, zakupów, zapewnienia ciągłości biznesu oraz Compliance. W 2007 i 2008 –  zaangażowana w rozwój biznesu organizacji w regionie CEE.

Karierę zawodową rozpoczęła w Urzędzie Rady Ministrów, gdzie w latach 1993-1996 odpowiedzialna była za koordynacje prac międzyresortowych zespołów strategicznych realizujących programy Rady Ministrów oraz kontakty z lokalnymi i regionalnymi ośrodkami władzy w Polsce.

Z Vital Voices Chapter Poland nieformalnie związana od 2011.  Obserwowała jak mentorki poprzez mentoring pozwalają mniej doświadczonym kobietom odnaleźć właściwą drogę rozwoju osobistego i zawodowego i poszerzać horyzonty. Od września 2014 formalnie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych oraz popularyzację działań Vital Voices w Polsce.

Absolwentka: Wydziału Historycznego UW ze specjalnością Archeologia Śródziemnomorska; międzyuczelnianych studiów MBA ze specjalnością Zarządzanie, Uniwersytet Warszawski we współpracy z Uniwersytetem w Antwerpii, Vrije Universitet w Brukseli oraz Bergische Universität w Wuppertal; studiów podyplomowych dla Wyższej Kadry Kierowniczej w zakresie Zarządzania Personelem, Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Wierzy, że: „Nie ma w życiu rzeczy niemożliwych i wszystko zależy od ludzi” oraz, że nic nie daje takiego poczucia satysfakcji, jak to kiedy możemy pomóc innym. Jej pasją są podróże po świecie…, ludzie oraz życie. Dostała od niego drugą szansę i odtąd bardzo je ceni…

  • Dołącz do
    Vital Voices
  • Galeria
  • Kalendarz
  • Media


Vital Voices Poland
ul. Koszykowa 79
02-008 Warszawa
email: info@vitalvoices.pl
mobile: +48 663 550 100


Połącz się

  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
EnglishPoland