Otwarty Program Mentoringowy


Partner główny Otwartego Programu Mentoringowego 2020 BNP Paribas Bank Polska
Daria Gostkowska
Dyrektor Wykonawczy Obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi w BNP Paribas o powodach angażowania się w program:

“Wspieranie przedsiębiorczych kobiet i zwiększanie ich roli w życiu gospodarczym powinno być istotne dla każdej odpowiedzialnej firmy. W Banku BNP Paribas, w którym 66 proc. naszych pracowników to kobiety, robimy to na wielu poziomach – od wprowadzenia elastycznego czasu pracy, po udział w licznych inicjatywnych, jak np. Vital Voices. Mamy świadomość, że kobiety często są lepiej wykształcone, mają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, ale brakuje im pewności siebie. Dlatego angażujemy się w inicjatywy, których celem jest podnoszenie aktywności zawodowej kobiet, wspieranie ich przedsiębiorczości i zwiększanie obecności w życiu publicznym”.

 

Partner strategiczny Otwartego Programu Mentoringowego 2020 Mastercard
Kamila Kaliszyk
Vice President Business Development, Poland Mastercard Europe SA o tym dlaczego wspiera i angażuje się w taki program:

„W Mastercard wierzymy, że naszym największym atutem są ludzie, ich różnorodne talenty i potencjał. W 2007 roku nasza firma wdrożyła strategię różnorodności, której działania w dużej mierze dotyczą wyrównywania szans i wspierania karier kobiet. W myśl tego Mastercard podejmuje różne działania na poziomie globalnym i lokalnym. Jednym z ich przykładów jest Women Leadership Network, której jednym z celów jest wzmacnianie kompetencji kobiet za pomocą coachingu i mentoringu. Pragniemy stwarzać jak najwięcej możliwości rozwoju kobietom pracującym w Mastercard, m.in. włączając je w wartościowe projekty mentoringowe. Dzięki temu mamy nadzieję wspólnie działać na rzecz zwalczania barier, które utrudniają rozwój i budowanie pewności siebie kobiet”.

 

Partner Główny Otwartego Programu Mentoringowego 2020 ITMAGINATION
Daniel Arak
Członek Zarządu ITMAGINATION dzieli się opinią o roli jaką odgrywa mentoring w rozwoju managerów w nowoczesnych organizacjach w czasach trwającej transformacji cyfrowej:

„Transformacja cyfrowa dociera do nas bardzo szybko i obejmuje tak wiele branż, że managerowie, którzy rozpoczynali swojej kariery w erze “analogowej”, mają często problemy z efektywnym wdrażaniem innowacji w swoich zespołach. Mentoring to istotne wsparcie dla managera na każdym etapie zaawansowania. Przy zarządzaniu zespołem liczy się efektywność i działanie zgodne z duchem czasu. Przytłoczeni nadmiarem codziennej pracy nie myślimy o nowych kierunkach naszego rozwoju, a taką energię zaszczepiają w nas mentorzy, którzy z boku potrafią ocenić nasze mocne i słabe strony”.

 

Tags: , , , , ,
  • Dołącz do
    Vital Voices
  • Galeria
  • Kalendarz
  • Media


Vital Voices Poland
ul. Koszykowa 79
02-008 Warszawa
email: info@vitalvoices.pl
mobile: +48 663 550 100


Połącz się

  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
EnglishPoland