Global Mentoring Walk


Krystyna Boczkowska – Stowarzyszenie Kongres Kobiet
Mentorka Global Mentoring Walk 2020

“Global Mentoring Walk to wydarzenie, na które my mentorki i mentees czekamy z niecierpliwością cały rok. Jego wyjątkowość to nie tylko wspaniale dobrane pary mentor-mentee ale niezwykła oprawa i program zawsze starannie przygotowany przez zespól Vital Voices. Spacer w najpiękniejszym warszawskim parku oraz uroczystość otwarcia programu w Teatrze Królewskim z udziałem niezwykłych gości, którzy za każdym razem wzbogacają naszą wiedzę o nowe aspekty powodują, iż czujemy się  wszyscy niezwykle zmotywowani aby  proces mentoringu był najefektywniejszy. Wszystkie moje procesy mentoringowe podczas GMW wspominam jako bardzo udane; jest mi niezwykle przyjemnie, kiedy widzę moje mentees w następnej edycji Walka w roli mentorek. To potwierdzenie skuteczności tego procesu. Życzę Pani Prezes i Vital Voices aby GMW trwał do końca świata i jeden dzień dłużej. Czas na KOBIETY zbliża się szybkimi krokami dzięki takim właśnie programom. Pozdrawiam Wszystkie uczestniczki i uczestników.” – „Lepiej być szczęśliwym, niż mieć rację”

Marta Zalewska – Digital Marketing Expert
Mentee Global Mentoring Walk 2020

“Spacer mentoringowy był dla mnie pewną nowością, stąd z dużą ekscytacją i ciekawością pojechałam na Global Mentoring Walk w Łazienkach. Od samego wejścia czułam mega energię i pozytywne emocje wśród wszystkich uczestników i uczestniczek. Nie mogłam się doczekać, jak poznam moją Mentorkę, oczywiście nie wiedziałam kto to będzie i jak nam to wszystko “zaskoczy”. Magda Budna-Ptaszek okazała się miłą, ciepłą i bardzo merytoryczną osobą, spacer minął nam bardzo szybko. Kilka pytań zadanych przez Magdę i już wiedziałam, że mam do czynienia z doświadczonym mentorem, znającym temat, z którym postanowiłam się zmierzyć podczas spaceru mentoringowego. Wymiana myśli, wymiana doświadczenia, kluczowe pytania i dzisiaj wiem, w którą stronę zmierzam w dalszym moim rozwoju zawodowym, Magda – pięknie dziękuję”.

 

Partner Główny Global Mentoring Walk 2020 Citi Handlowy
Katarzyna Majewska
Członek zarządu Citi Handlowy tak motywuje patronat:

„Cieszę się, że w tym szczególnym, bo jubileuszowym roku Citi Handlowy, bierzemy udział w Global Mentoring Walk. To spacer pozytywnej zmiany. Dlaczego? Bo podczas tego kilkugodzinnego spotkania, gdzie dokonuje się intensywna wymiana doświadczeń i wiedzy – następuje zmiana, liderki będące na początku swojej drogi w oparciu o doświadczenia innych kobiet mogą lepiej zaplanować swoje działania, zaadresować potrzeby, ocenić swoje dotychczasowe działania z innej perspektywy. Uczestniczę w tej inicjatywie od lat i mam przekonanie, że to jedno z najbardziej inspirujących spotkań organizowanych dla kobiet”

 

Partner Startegiczny Global Mentoring Walk 2020 Łazienki Królewskie
Marianna Otmianowska
Zastępca Dyrektora Muzeum Łazienki Królewskie:

“Carpe diem! Kiedy 8 marca podczas dorocznego spaceru mentoringowego wśród alejek zabytkowego ogrodu spotka się tak wiele różnorodnych i ciekawych osobowości, całe Łazienki Królewskie wypełni niezwykle po zytywna energia. To właśnie ta niesamowita energia kobiet i ich mentorów jaka wypełni tego dnia Łazienki Królewskie sprawia, że co roku otwieramy swoje podwoje dla Vital Voices Polska”.


Partner Strategiczny Global Mentoring Walk 2020  Nationale-Nederlanden.
Marta Pokutycka – Mądrala
Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik Prasowy NN tak komentuje, dlaczego firma zdecydowała się wspierać projekt dla kobiet, które chcą się rozwijać:

„Zaangażowaliśmy się w projekt Vital Voices, ponieważ chcemy dodać im odwagi do działania na rzecz siebie i własnego rozwoju. Dzięki wymianie doświadczeń i rozmowach o codziennych wyzwaniach mamy okazję wzajemnie się inspirować. Z dumą obserwujemy, jak kobiety wokół nas stają się liderkami. Kibicujemy im na co dzień i oferujemy swoje wsparcie. Uważamy, że tego typu inicjatywy są potrzebne i wartościowe i co najważniejsze, oczekiwane przez kobiety”.

Mentee
Joanna Ostrowska-Szajnfeld
Dyrektor Departamentu Operacji w PKO Ubezpieczenia:

“Bardzo polecam! Jedyna w swoim rodzaju okazja do networkingu, dzielenia się doświadczeniami i wzajemnego inspirowania się. Wspaniali mentorzy i niezwykłe, czasem bardzo nieoczywiste połączenia z mentees. A wszystko dzięki intuicji i doświadczeniu by Ela Raczkowska”.

Tags: , , , , ,
  • Dołącz do
    Vital Voices
  • Galeria
  • Kalendarz
  • Media


Vital Voices Poland
ul. Koszykowa 79
02-008 Warszawa
email: info@vitalvoices.pl
mobile: +48 663 550 100


Połącz się

  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
EnglishPoland