Mentor

Marcin Chudak

Marcin Chudak w lipcu 2019 roku objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, Rosji oraz Szwajcarii. W Cisco od 2006 roku odpowiednio na stanowisku Dyrektora Organizacji Partnerskiej,  Dyrektora Operacyjnego na następnie Dyrektora Sprzedaży dla segmentu firm komercyjnych oraz jednostek samorządu terytorialnego, edukacji i służby zdrowia.

Z branżą informatyczną związany od 1992 roku. Zaczynał od roli sprzedawcy w firmie Softbank (obecnie Asseco) i Bull. Następnie na kolejne lata związał się z firmami Compaq, Digital i HP gdzie odpowiadał za sprzedaż, współpracę z Partnerami oraz zarządzanie produktami. Później pracował w firmie SAP gdzie odpowiadał za sprzedaż do sektora MŚP oraz relacje z Partnerami.

Marcin Chudak ukończył wyższe studia informatyczne na Politechnice Warszawskiej, a następnie MBA w Akademii Leona Koźmińskiego. W młodości wyczynowo uprawiał skok wzwyż. W wolnym czasie jeździ na nartach i czyta książki.