Mentor

Mentorka wielu międzynarodowych programów m.in. Google Launchpad na region CEE, jak również w San Francisco skierowanego do technologicznych startupów globalnych, TechCamp edycja europejska organizowanego przez rząd USA. Współpracuje ze startupami early stage, jak również ze startupami growth stage, wspierając je przede wszystkim w znalezieniu optymalnego modelu monetyzacji i wzrostu przedsiębiorstwa, innowacyjnego zastosowania technologii zapewniając unikalność i wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa, również korporacji. Prelegentka konferencji m.in. Google Developement Days, Rockit Digital, oraz autorka wielu publikacji w tematyce budowania startupów.

Kasia doświadczenie w dziedzinie marketingu i zarządzania zdobyła w The Coca-Cola Company, budując wzrost, optymalizując działania dla takich marek jak Coca-Cola, Fanta, Sprite na 9 rynkach europejskich. Bazując na tych doświadczeniach, widząc największy potencjał wzrostu w wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, stworzyła własny start-up Yosh.pl, który oferuje personalizację dla największych retailerów modowych w tym m.in. Zalando, Asos.

Dofinansowana przez inwestora oraz dotacje unijne, obecnie koncentruje się wprowadzeniu na rynek globalny innowacyjnego startupu technologicznego wykorzystującego Artificial Intelligence oaz Cloud do zrewolucjonizowania marketingu poprzez zastosowanie micro-targetingu oraz conversational commerce. Przy wsparciu Google, m.in. poprzez grant który otrzymała na rozwój Yosh.AI, program akceleracyjny Blackbox powered by Google for Entrepreneurs w Silicon Valley (gdzie została wybrana jako jeden z 15 najbardziej obiecujących startupów o potencjale globalnym), dzieli się swoimi doświadczeniami i wspiera innych w znalezieniu pasji, odkryciu swojego potencjału i zrealizowaniu marzeń.