Mentor

Justyna Jakuć

Szef Zespołu Strategii Produktu Reklamowego / TVN Media
W 2005 roku wzięła udział w programie wymiany studenckiej Erasmus i przez rok studiowała w Gödöllő na Węgrzech. W latach 2005 i 2006 została wyróżniona stypendium Ministra Edukacji Narodowej.
Justyna ukończyła IV edycję Szkoły Marketingu Interaktywnego prowadzonej przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR (2015) i uzyskała tytuł Master of Communication and Advertising (2016) w Marketing Communication Academy.
Od 2017 związana z Vital Voices Chapter Poland, najpierw jako Mentee w Programie LeadersIn, następnie jako Mentorka w „Jestem Liderką 2019”. Członkini Klubu Vital Voices. Od 2019 wspiera Stowarzyszenie EkspertkiRazem, działające na rzecz rozwoju zawodowego kobiet.
Justyna to osoba z jednej strony kreatywna, z drugiej analityczna, w obu połowach – zawsze zaangażowana. Po pierwszych doświadczeniach zawodowych w firmie zajmującej się executive search, zainteresowała ją praca w domu mediowym. Komunikacja marketingowa i media okazały się naprawdę wciągające. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w globalnych agencjach mediowych, takich jak SMVG / Publicis Group, GroupM i Omnicom Group, kontynuuje karierę po stronie nadawcy w Grupie TVN Discovery. Justyna pracuje w TVN Media od 2012 roku, kilkukrotnie awansowana w ramach Zespołu Strategii w Dziale Badań i Rozwoju. Pasjonatka mediów i marketingu, uważa się za osobę „w kształcie litery T”, z unikalnym doświadczeniem w komunikacji marketingowej. Pracodawcy cenią ją za entuzjazm, skuteczność, innowacyjność i zaangażowanie, a zespół za coachingowy styl zarządzania.
W wolnym czasie Justyna uwielbia podróżować i gotować (w tej właśnie kolejności), z mężem i dwiema córkami: Hanią i Zoją.