Mentor

Justyna Duszyńska – mentorka

Związana z branżą mediową od ponad 18-lat, specjalizuje się obszarze digital marketingu, sprzedaży produktów reklamowych i rozwiązań marketingowych. Przez 14 lat pracowała dla największych firm mediowych w Polsce: Burda Media International, Grupa Onet.pl oraz Grupa Ringier Axel Springer Polska, gdzie była członkinią Zarządu Operacyjnego odpowiedzialną za sprzedaż.
Z sukcesem wprowadziła kilka międzynarodowych brandów mediowych na rynek Polski, jak również produkty ad-tech w obszarze display, wideo/ VOD, programmatic i mobile.

Od 2021 jest prezeską polskiego oddziału Httpool, globalnego partnera od sprzedaży dla ponad 20 największych na świecie platform społecznościowych t.j.: Twitter, Snapchat, Spotify, TikTok, LinkedIn. W 2022 roku została członkinią IAA Polska – Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy oraz dołączyła do Rady Programowej Forum IAB.

Od kilku lat jest mentorką w programach managerskich amerykańskiej organizacji Vital Voices Global Partnership. Zasiada również w jury konkursu dla młodych liderek „Jestem Liderką”.

Ukończyła Uniwersytet Warszawski na kierunku Stosunki Międzynarodowe, podyplomowe studia w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN oraz School of Executive Business – Stanford University.