Mentor

Joanna Bohdanowicz

Joanna Bohdanowicz rozpoczęła karierę w P&G (Gillette) w w 2000 roku. Podczas tego czasu, rozwijała swoje umiejętności menagerskie na różnych stanowiskach  m.in. Finanse, sprzedaż, trade marketing,. Obecnie zajmuje się zarządzaniem regionalnymi klientami i kanałami w krajach Europy Centralnej [10 rynków].

Joanna jest dośwadczonym managerem i mentorem z dużą wiedzą w zakresie zarządzania zróżnicowanym, dużym zespołem oraz klientem. Posiada doskonałe umiejętności negocjacyjne, wynikające ze zrozumienia klienta oraz budowania efektywnej relacji biznesowej. W zakresie zarządzania ludzmi posiada doświadczenia dostrzegania i rozwijania talentów

Joanna ukończyła Szkołe Glówną Handlową w Waszawie. Swoje umiejętności przywódcze i mentorskie rozwijała podczas szkoleń z  tego zakresu. Zaangażowana jest w programy Diversity & Inclusion w P&G, wspiera też jako coach i mentor wiele kobiet liderek nie tylko w dziale sprzedaży, ale szerzej w firmie. Rozwija też swoje autorskie szkolenia w zakresie dbania zarówno o równowagę w życiu jak tez o dobre samopoczucie.