Mentor

Iva Georgijew pełni funkcję partnera wiodącej linii usług cen transferowych Deloitte w Polsce i Europie Środkowej. Jako założycielka i liderka Deloitte SheXO Club koncentruje się na wzmocnieniu pozycji kobiet biznesu.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu jest regularnie uznawana za wiodącego doradcę ds. cen transferowych w rankingach branżowych, takich jak Przewodnik Euromoney i Best Women in Business Law. Iwona doradza międzynarodowym koncernom w zakresie międzyfirmowych polityk cenowych i negocjuje zaawansowane umowy cenowe. Do jej klientów należą wiodące przedsiębiorstwa z różnych branż, takich jak e-commence, FMCG, budownictwo i technologia. Jest także jednym z 18 pozarządowych członków Wspólnego Forum UE ds. Cen Transferowych, które doradza Komisji Europejskiej w opracowaniu praktycznych wytycznych dotyczących cen transferowych i monitoruje praktyki w państwach członkowskich UE.
Aktywnie uczestniczy w rozwoju przywództwa kobiet, będąc założycielką i liderem SheXO Club dla kobiet na wysokich stanowiskach, który działa w ośmiu krajach Europy Środkowej i gromadzi rocznie ponad 1000 kobiet biznesu. Iwona prowadzi program Diversity & Inclusion w Deloitte i założyła sieć Women @ Deloitte. Zdobyła prestiżową nagrodę „Bizneswoman roku 2016” w kategorii „Sukces w świecie korporacyjnym”. W styczniu 2017 r. Magazyn „Wysokie Obcasy” Gazety Wyborczej umieścił ją wśród 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce.