Mentor

Iwona Dudzinska

Iwona dołączyła do Przedstawicielstwa Citi w Warszawie w 1991 roku jako jeden z członków założycieli Citibank (Polska) SA. Była odpowiedzialna za Operacje ICG do momentu połączenia Citi i Banku Handlowego w 2001 roku. Jako szef O&T, Iwona była zaangażowana w uruchamianie operacji Citibank International i Citibank Europe w Polsce, zakładanie i osadzanie Centrum Citi w Polsce dla regionu EMEA, które następnie stało się jednym z największych i najważniejszych dla wielu procesów globalnych. Od 2005 roku dołączyła do szeregu Managing Directors Citigroup. W 2008 roku Iwona została powołana na stanowisko Szefa Operacji i Technologii Citi w Polsce, odpowiedzialnego za ICG, GCB i Enterprise O&T w Banku Handlowym, a do 2012 roku rozwijała również Citi Service Center w Polsce. Iwona była członkiem Zarządu Banku Handlowego odpowiedzialnym za Operacje i Technologię od 2009 do 2015 roku. W 2015 roku została szefem Centrum dla Regionu EMEA odpowiedzialnym za AML, a w szczególności za Financial Intelligence Unit. Iwona wnosi wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu wieloma obszarami banku, technologią oraz krytycznymi funkcjami kontrolnymi.

Ponadto, Iwona jest od lat zaangażowana w rozwój zawodowy kobiet. Jest jedną z założycielek i sponsorów Citi Women’s Network. Jako osoba odpowiedzialna za Citi People Strategy, wspiera różne Affinity Networks działające w Citi. Iwona jest również członkiem Rady Strategicznej ABSL, odpowiada za region warszawski oraz jest liderką klubu BFSI.

Iwona joined the Citi Representative Office in Warsaw in 1991 as one of the founding members of Citibank (Poland) SA. She was responsible for ICG Operations as Branch Operations Officer until the merger of Citi and Bank Handlowy in 2001. As ICG O&T Head, Iwona was involved in launching Citibank International and Citibank Europe operations in Poland, setting up and embedding the Poland CSC. In 2008 Iwona was appointed to the role of Poland Cluster Operations and Technology Head, in charge of ICG, GCB and Enterprise O&T for Bank Handlowy and until 2012 for Poland CSC. Iwona has been a member of the Bank Handlowy Management Board since 2009.  She was responsible for setting up and overseeing in-country AML Operations for Bank Handlowy and brings with her a background in this area as well as operations and controls experience.