Mentor

Honorata Byczyńska

Członek Zarządu Millennium Goodie – Dyrektor Departamentu Procesów Banku Millennium

Absolwentka studiów w zakresie finansów i bankowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej (szacowanie nieruchomości) na Uniwersytecie Warmińsko–Mazurskim. Certyfikowana w zakresie Prince Practitioner, Six Sigma Black Belt, posiada stopień zawodowy nadawany przez Związek Banków Polskich Senior Menedżera ds. Zarządzania Procesami i Jakością.

Z bankowością związana od 25 lat. Karierę zawodową rozpoczęła w 1995 roku w Wielkopolskim Banku Kredytowym SA, jako specjalista w dziedzinie rynków kapitałowych. W roku 1998 była uczestnikiem projektu utworzenia Centrum Bankowości Hipotecznej WBK, odpowiedzialna w projekcie za stworzenie oferty kredytów hipotecznych. Od roku 2002 zajmowała stanowiska kierownicze. W roku 2005 objęła stanowisko Dyrektora odpowiedzialnego za obszar kart kredytowych w Banku Zachodnim WBK SA.

Współpracuje ze Związkiem Banków Polskich i do dnia dzisiejszego pełni rolę Vice-Przewodniczącej przy Komitecie ds. Jakości Usług Finansowych.

Do Banku Millennium dołączyła w 2008 roku obejmując stanowisko Dyrektora Marketingu Kredytów Konsumpcyjnych. Od 2012 roku jest Dyrektorem Departamentu Procesów, odpowiada za optymalizację strategicznych obszarów biznesowych i operacyjnych. W latach 2018-2019 pełniła rolę Dyrektora Programu odpowiedzialna za przeprowadzenie fuzji Banku Millennium z Eurobankiem. Fuzja została oceniona jako jedna z najszybciej przeprowadzonych fuzji na Polskim rynku – zrealizowana w ciągu 12 miesięcy licząc od dnia podpisania umowy (SPA – share purchase agreement).  Od 2016 roku pełni także funkcję Członka Zarządu w Millennium Goodie, nadzorującego sprzedaż i współpracę z partnerami.