Mentor

Agnieszka Trysła

Dyrektor HR, TVN

Z firmą TVN związana od 6 lat. Od 2000 roku zajmuje się ZZL w mediach, poprzednio pracowała w Agorze, Presspublice. Wcześniej związana z branżą farmaceutyczną i budowlaną. Posiada ponad 17 lat doświadczenia w obszarze HR, w tym od 13 lat strategiczny partner biznesu w zakresie budowania i wdrażania polityki personalnej.

Ukończyła Szkołę Główną Handlową, wydział Zarządzania i Marketingu. Dodatkowo uzyskała tytuł NLP Master Practitioner oraz certyfikat diagnozowania stylów zachowań Extended Disc .

Odpowiedzialna m.in. za wdrożenia projektów: systemów wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych, systemów TETA i SAP, wartościowania stanowisk, modeli kompetencyjnych, ocen pracowniczych oraz programów opcyjnych i akcyjnych (wdrożenia w Centralnej i Wschodniej Europie).

Od wielu lat zarządza budżetem wynagrodzeń w dużych organizacjach, projektuje programy motywacyjno-rozwojowe dla wyższej kadry menedżerskiej. Wielokrotnie brała udział w audytach obszaru HR, a także w Due Dilligence.

Współtworzyła branżowy klub HRMedia, który zrzesza firmy mediowe od 2000 roku. W ramach działalności klubu powstał m. in. raport płacowy wspierający budżetowanie wynagrodzeń i banchmarking praktyk i polityk HR.