Mentee

Zuzanna Zelek

Nazywam się Zuzanna Maria Zelek, urodziłam się 11 lutego 2006 roku. Mieszkam w Piechcinie – niewielkiej wsi w województwie kujawsko-pomorskim. Obecnie uczę się w drugiej klasie w Liceum Ogólnokształcącym w Barcinie gdzie rozszerzam wos, angielski i informatykę.

W 2009 roku zaczęłam naukę gry na skrzypcach oraz wstąpiłam do Zespołu Harcerskiego „Iskierki”, gdzie w 2013 roku jako młoda druhenka byłam współtwórczynią autorskiej płyty. Niejednokrotnie reprezentowałam szkołę w szkolnych, gminnych czy powiatowych konkursach wokalnych oraz występowałam na uroczystych akademiach również i grając na skrzypcach. W 2020 roku zostałam uczennicą Państwowej Szkoły Muzycznej w Inowrocławiu w klasie altówki. Uczę się także gry na fortepianie. Obecnie jestem w klasie drugiej II stopnia. Jestem tam również członkiem szkolnej orkiestry symfonicznej.

Poza szkołą muzyczną od czasu do czasu gram z Regionalną Orkiestrą Kujawy, gdzie łączę partię altówki z instrumentami dętymi. Swoją grą uświetniam również uroczystości ślubne, wydarzenia szkolne oraz imprezy lokalne.

 

Peer Mentorka – Julia Łozowska – Jest pianistką klasyczną, która próbuje znaleźć rozwiązania, by przybliżyć do tej niszy młodych ludzi.

Mentorka – Małgorzata Kuczmowska – Managerka Kultury Head of Community & Partnerships w The Orchestra of the Americas Group.