Mentee

Zuzanna Potocka

Board Project Manager w firmie Burda International, odpowiedzialna za koordynację projektów związanych z transformacją, digitalizacją i optymalizacją procesów w biznesie wydawniczym. Ceniona przez pracodawców za konsekwencję i efektywność w działaniu, lojalność, wszechstronność, doskonałą organizację pracy i profesjonalizm.

Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała w różnych miejscach w Polsce i za granicą, m.in: w Dublinie, Warszawie i Łodzi w branży turystycznej, w Sydney, jako konsultant, a następnie menadżer agencji edukacyjnej, gdzie stawiała duży nacisk na rozwój sieci współpracowników i świadczonych usług.

Absolwentka Nauk Geograficznych na Uniwersytecie Łódzkim i Zarządzania w Turystyce w Academies Australiasia Group w Sydney. Absolwentka programu „Leap. Enabling Emergent Innovation” austriackiej firmy The Living Core.

Prywatnie ciekawska podróżniczka, amatorka pływania i pasjonatka crossfit’u. Uwielbia wszystko ulepszać, rozwijać, nadawać sprawom sens. Ugotuje coś z niczego. W wolnym czasie szyje z Burdą. Uwielbia jeździć samochodem w długie trasy (rekord to 1200 km w 13 godzin wzdłuż zachodniego wybrzeża Australii) i czasem myśli, że gdyby była policjantem (wstydliwe marzenie) nagminnie wystawiałaby mandaty za korzystanie z telefonów komórkowych podczas jazdy.