Mentee

Zuzanna Folek

Nazywam się Zuzanna Folek i mam 17 lat. Mieszkam w Pszczynie – w niewielkim mieście w województwie śląskim – tu także rozpoczęłam moja edukację w szkole podstawowej, a teraz uczęszczam do 2 klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie.

Już w podstawówce organizowałam różne wydarzenia i pracowałam w grupie w ramach samorządu klasowego i szkolnego. W samorządzie klasowym jestem do dnia dzisiejszego.

W 2019 roku zdobyłam Bronze w międzynarodowym konkursie plastycznym organizowanym przez firmę Pentel. W 2020 roku zdobyłam 1. miejsce w kategorii plastycznej i 2. miejsce w kategorii literackiej w ogólnopolskim konkursie “Jezus naszym królem”, a w ubiegłym roku – 2021 zajęłam 1. miejsce w XX edycji konkursu literackiego organizowanego przez NBP pt. “Wielcy polscy ekonomiści też byli nastolatkami..”.

Obecnie, oprócz liceum, uczęszczam do szkoły fotograficznej online “Fotografika” oraz jestem kierowniczką projektu w ramach olimpiady “Zwolnieni z teorii”. Mam także zajęcia taneczne 4 razy w tygodniu.

 

Peer Mentorka – Monika Pawłowska – Studentka nauk prawniczych i politycznych na Uniwersytecie Nowojorskim w filii w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Mentorka – Tina Sobocińska – HR4future- Founder & HR Strategic Advisor.