Mentee

Wioletta Rembacz

W Nationale Nederlanden pracuje od 2007 r. Początkowo jako Architekt Rozwiązań Biznesowych, następnie jako Kierownik Zespołu Jakości IT. Przez ostatnie 6 lat była Głównym Architektem Biznesowym oraz zarządzała Zespołem Architektów. Od sierpnia 2019 jest Kierownikiem Infrastruktury IT i Procesów IT.

Jest ekspertem w budowaniu rozwiązań dla produktów i procesów ubezpieczeniowych. Posiada doświadczenie w obszarach związanych z modelowaniem procesów biznesowych, ich optymalizacji oraz w budowaniu i zarządzaniu zespołami o profilu eksperckim (+20).

Ostatnie osiągnięcia: rozwój pracowników (HIPO, High Value Specialist, Startup Weekend, Hackathon – audience award „Artificial Intelligence” – 2018). Wdrożenie metodologii Agile w architekturze biznesowej. Product Owner w strategicznym projekcie. Współtworzenie planu projektów oraz udział w ocenie i ewaluacji inicjatyw w organizacji. Wspólnie z zespołem wdrożyła Architekturę Procesów.

Jest otwarta na nowe i zmiany. Nie boi się wyzwań i trudnych decyzji. Jej mocne strony: branie odpowiedzialności za powierzone zadania, zdolność do szybkiej adaptacji w nowym środowisku, komunikacja z dwoma światami: IT oraz Biznes. Ciągle dąży do perfekcji. Potrafi bardzo dobrze zmotywować i zmobilizować zespół do działań.

Oprócz dobrej, ciekawej pracy, ważne są dla niej marzenia, pasja oraz rodzina. Uwielbia sport: crosfit, aerobik, biegi. Kocha zwierzęta a w szczególności pieska Arbuza, którego rok temu przygarnęła ze schroniska.

Ukończyła matematykę stosowaną na Politechnice Warszawskiej. Mieszka i pracuj w Warszawie. Ma dwójkę wspaniałych chłopców i męża.

Główne wyzwanie: zarządzenie zespołem ekspertów technicznych