Mentee

Violetta Wojtynek

Z wykształcenia filolog, teatrolog, absolwentka Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Rozpoczęła drogę zawodową od nauczania, realizując swoje pasje teatralne. 19 lat związana z Orange, od początku nastawiona na budowanie trwałych relacji z klientami. Lubi negocjacje handlowe oraz wdrażanie na rynek nowych produktów. Od 12 lat pracuje jako dyrektor sprzedaży. Pasjonuje ją budowanie różnorodnych, efektywnych zespołów oraz tworzenie nowych strategii działania dzięki wymianie najskuteczniejszych praktyk biznesowych.

Dwukrotnie nominowana do Pereł Sprzedaży oraz Orange Stars – programów organizowanych w Orange Polska.

W 2013r. zdobyła tytuł Perła Sprzedaży w kategorii Wyższa Kadra Managerska. Pięciokrotnie nagrodzona w ramach międzynarodowego konkursu Orange Customer Champions w kategorii Dyrektor Sprzedaży. W 2014 r. uzyskała wyróżnienie kapituły PNSA jako Dyrektor Sprzedaży. W 2019 roku certyfikat mentora. W codziennych zadaniach największą przyjemność sprawia jej docieranie do potrzeb klientów oraz współpraca w ramach różnorodnych zespołów.

Członek Smart Team, pracującego nad zmianami w kulturze organizacyjnej Orange Polska. Zobowiązania, jakie podejmuje wspólnie ze swoim zespołem w celu utrzymania najwyższego poziomu satysfakcji klientów, mobilizują ją do zachowywania najwyższych standardów w zadaniach i relacjach. Dba o wspieranie kobiet w zarządzaniu oraz parytet w zespole. W życiu oraz w pracy ceni skuteczność i wierność zasadom. Lubi wędrówki po górach i historię sztuki. W wolnym czasie chętnie sięga po literaturę branżową.