Mentee

Sylwia Stefaniak

Odpowiedzialna za prowadzenie i rozwój projektu House of Cloud w Microsoft. Jego głównym celem jest utrzymanie jednolitej bazy wiedzy zawierającej informacje pozwalające na szybką odpowiedź na pytania klientów dotyczące polskich wymagań prawnych i organizacyjnych związanych z wdrożeniem usług chmury publicznej. Baza ta rozwija się poprzez pomoc w odpowiadaniu na bezpośrednie pytania klientów oraz podnoszenie naszej wiedzy dotyczącej tych zagadnień.

Sylwia współpracuje z branżą informatyczną od 7 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała we współpracy z uczelniami wyższymi oraz ze szkoleniowymi centrami Microsoft. Większość prowadzonych przez nią projektów dotyczyło dostarczania usług edukacyjnych w sposób stacjonarny,  jak i zdalny. Zaowocowało to zdobyciem doświadczenia przy prowadzeniu projektów badawczych, szkoleniowych, testów bezpieczeństwa oraz projektów chmurowych.

Sylwia o sobie:

Jestem osobą aktywną, co pozwala mi osiągać skuteczność w codziennym wykonywaniu obowiązków. Największą satysfakcję osiągam podczas bardzo rozbudowanych projektów, bo wtedy mogę uczyć się i rozwijać swoje umiejętności. Zawsze starałam się uwzględniać w nich produkty Microsoft jako globalnej firmy posiadającej doświadczenie, które powinno zostać wykorzystane na rynku polskim.