Mentee

Patrycja Strzelecka

Partner w Extor SA i Dyrektor Zarządzająca w SuperKsięgowa SA, Warszawa

Pracowała 5 lat w amerykańskiej firmie telekomunikacyjnej AT&T na stanowisku Regional Sales and Marketing Manager, odpowiadając za Europę Środkowo-Wschodnią i Bliski Wschód. Przez kolejne 3 lata odpowiadała za wprowadzanie na rynek produktów bankowości detalicznej w Raiffeisen Bank, m.in. na stanowisku Head of Marketing Communication. Po 8 latach w korporacjach postawiła na większą niezależność jaką daje biznes prywatny i wraz mężem zbudowała od podstaw jedną z największych w Polsce firm księgowych Extor SA. Jej energia w budowaniu bazy klientów zagranicznych i zarządzaniu jakością zaowocowała dwucyfrowym wzrost obrotów rocznie od ponad 5 lat. Obecnie, w SuperKsięgowa SA ma ambitny plan spopularyzować inteligentny system do samodzielnego prowadzenia księgowości mikrofirm www.superksiegowa.pl

Uwielbia sporty letnie i zimowe oraz wszelkie formy aktywnego spędzania czasu z synami Staśkiem (14) i Maksem (10).

Do VVPL trafiła dzięki Professional Women Network. Mentorką była Ewa Krakowiak-Świątnicka. Najważniejsze przesłanie mentorki, które głęboko wzięła do serca: „Nie musisz wszystkiego wiedzieć, żeby kierować ludźmi. Nie bój się stanąć na czele organizacji. Zarządzanie to nie mówienie ludziom co mają robić, tylko inspirowanie aby sami znajdowali rozwiązania.”

Motto: „Rozwijaj się i inwestuj w siebie w poszukiwaniu niezależności i spełnienia. A jak staniesz mocno na nogi, to się podziel sukcesem z innymi: pomóż, zainspiruj, daj pracę …”