Mentee

Nadia Idris-Jóźwiak

Kariera zawodowa: Pracuje na stanowisku Business Development Manager w firmie Bizmatica Polska S.A. Związana z branżą teleinformatyczną od studiów, które ukończyła na Politechnice Łódzkiej w 2000 roku, kierunek Telekomunikacja i Informatyka. W firmie Bizmatica odpowiada za rozwój biznesu oraz za budowę marki Bizmatica, a w szczególności rozwiązania osPE do proaktywnej obsługi Klienta które umożliwiają znaczne zwiększenie konwersji na stronach internetowych przedsiębiorstwa. osPE wspiera działy sprzedaży internetowej w osiąganiu zamierzonych celów oraz uzupełnia funkcjonalnie działy obsługi Klienta – Contact Center o internetową obsługę Klienta.

Hobby: Interesuje się religiami i ich wpływem na moralność i kulturę społeczeństwa. Uwielbia czytać, choć ostatnio to są głównie bajki czytane Maluchom. Z dużym zainteresowaniem obserwuje wpływ postępu teleinformatycznego na świat, najbardziej fascynują ją przede wszystkim rozwiązania, które przyczyniają się do polepszenia jakości życia.

Uczestniczka drugiej edycji programu mentoringowego. Zdecydowała się na udział w programie, bo chciała poznać aktywne kobiety i wymienić się z nimi doświadczeniami i spostrzeżeniami o tym, jak to jest godzić role zawodowe i osobiste w życiu kobiety. Chce być częścią sieci kobiet, które przyczyniają się do budowania nowej jakości życia, z większym prawem do dokonywania wyborów zgodnych z indywidualnymi potrzebami, a nie koniecznie potrzebami społeczeństwa podyktowanymi często krzywdzącymi stereotypami.

Mentorką Nadii była Jolanta Jaworska, Dyrektor Programów Publicznych IBM Europa Centralna i Wschodnia Governmental Programs Manager IBM CEE. Mentorka Nadii zajmuje wysokie i odpowiedzialne stanowisko w zdecydowanie męskim świecie. Spotkania z Mentorką dodały siły i optymizmu potrzebnych w podążaniu i realizacji marzeń oraz utwierdziły w przekonaniu, że „kobiety też mogą”.

Vital Voices dla Nadii to istotne i ważne głosy – głosy kobiet, które w naszych polskich realiach są często bagatelizowane,  z uśmiechem ignorowane, traktowane z przymrużeniem oka, nie brane pod uwagę w sprawach istotnych i ważnych. Są to głosy kobiet, które poprzez swoje wypracowane wysokie pozycje społeczne mają większe możliwości bycia słyszanymi i zmiany świata na lepsze.

Motto, przesłanie dla innych kobiet:  Robić swoje, nie poddawać się i uczyć się wszystkiego – nowych poglądów, nowych języków, innego sposobu myślenia, nowej potrawy, jazdy na łyżwach … czyli być otwartym na nowe doświadczenia, poszerzać horyzonty. A ulubione motto: „szczęściu trzeba pomagać”.

Więcej na profilu Linkedin https://pl.linkedin.com/in/nadiaidris