Mentee

Monika Szlosek

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również Women Global Leaders Programme w INSEAD Business School we Francji.

Posiada 23 letnie doświadczenie w branży bankowej. Pracę zawodową rozpoczęła w 1995 roku w Citibank (Poland) S.A. na stanowisku Customer Service Officer dla Klientów Korporacyjnych.

W latach 2002 – 2006 pracowała w Raiffeisen Bank Polska S.A., na stanowisku Zastępcy Dyrektora Departamentu Obsługi i Współpracy z Klientami, gdzie była odpowiedzialna za sprzedaż w segmencie Klientów Indywidualnych oraz Obsługę Klientów Biznesowych.

Od 2006 do 2018 roku związana z Deutsche Bank Polska S.A., gdzie początkowo jako Dyrektor Departamentu Bankowości Detalicznej odpowiadała za obszar Obsługi Klientów Indywidualnych i Biznesowych, sprzedaż telefoniczną, rozwój kanałów elektronicznych oraz e-Commerce w obszarze oferty daily banking. Później na stanowisku Dyrektora Departamentu Produktów Detalicznych i Inwestycyjnych, odpowiadała za rozwój oferty produktów inwestycyjno-oszczędnościowych i daily banking dla Klientów Indywidualnych i Biznesowych, a także zarządzała Biurem Maklerskim.

Obecnie w Santander Bank Polska w roli Tribe Leader of Wealth Management odpowiada za rozwój oferty inwestycyjno-oszczędnościowej oraz narzędzi i platform dedykowanych   temu obszarowi.