Mentee

Martyna Brodzińska

Nazywam się Martyna Brodzińska. Urodziłam się 10 maja 2004 roku w Krapkowicach. Tutaj również uczęszczałam do szkoły podstawowej oraz obecnie do liceum ogólnokształcącego. W szkole pełnie funkcję przewodniczącej samorządu uczniowskiego oraz aktywnie biorę udział w różnych wydarzeniach. Od dziecka uczę się języka angielskiego i niemieckiego, a od dwóch lat hiszpańskiego.   Interesuje się medytacją i jogą. Uważam, że czysty umysł i pozytywne nastawienie jest bardzo ważne i stanowi klucz do sukcesu. W wolnych chwilach gram na fortepianie, czytam książki na temat rozwoju osobistego, jeżdżę na snowboardzie oraz poświęcam czas rodzinie i przyjaciołom.

Od projektu oczekuję przede wszystkim tego, że nauczy mnie stawiać jasne i realne cele oraz pokaże jak do nich dążyć. Bardzo często brakuje mi motywacji, a systematyczne uczęszczanie na warsztaty będzie dla mnie jak zastrzyk energii. Od mentorki oczekuję tego, że pomoże mi odkryć zupełnie nowe możliwości i cechy, których sama w sobie nie dostrzegałam. Chciałabym, aby moją mentorką została Sylwia Bilska, ponieważ wyznajemy podobne wartości życiowe i jesteśmy optymistycznie nastawione do życia. Najbardziej interesowałyby mnie warsztaty z autoprezentacji, ponieważ nauczy mnie jak zaprezentować swoją osobę. W dzisiejszych czasach, gdy trudno jest znaleźć pracę, taka umiejętność na pewno mi pomoże.

 

Peer Mentorka – Julia Chrobok – Kreatywna wokalistka, która swoją energią odmienia świat na lepsze, aktywnie działając w szerokiej gamie inicjatyw.

Mentorka – Aleksandra Adamowicz Hesselroth – Właścicielka firmy rekrutacyjnej, założycielka SerioOdpowiedzialni.pl