Mentee

Maja Przybylska

Urodziłam się 11 kwietnia 2004 roku. Mieszkam w Pszczynie i uczę się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie. Wcześniej uczęszczałam do Szkoły Podstawowej nr 3, obecnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pszczynie. Tam również zaczęła się moja przygoda z górami i podróżami, dzięki działającemu tam stowarzyszeniu „Wichura”. Właśnie od czasu szkoły podstawowej zaczęłam działać w radzie samorządu szkolnego i tak polubiłam działalność społeczną.

Uwielbiam ludzi i pracę z nimi, a jeszcze bardziej z dziećmi, dlatego też rozpoczęłam pracę w Śląskim Centrum Tenisa, gdzie jestem animatorką na urodzinach dla dzieci oraz pomagam podczas turniejów tenisowych rozgrywanych na naszym obiekcie. Udzielam się również charytatywnie ( WOŚP, akcja „Zdobywamy Szczyty dla Hospicjum” i inne mniejsze akcje). Moją pasją są góry i matematyka. W przyszłości chciałabym zostać nauczycielką matematyki.

 

Peer Mentorka – Agata Kaczmarek – Studentka Analizy Danych na Politechnice Warszawskiej, angażuje się w wiele projektów związanych z tą tematyką.

Mentorka – Anna Krzemińska-Kaczyńska – Founder & CEO of WorldLINK Foundation Poland; Karolina Adamska-Woźniak – Doktor nauk medycznych w zakresie biologii medycznej