Mentee

Krystyna Bezubik

Krystyna Bezubik, Kursy Kreatywnego Pisania, właścicielka

Od lutego 2012 roku prowadzę własną działalność gospodarczą – prowadzę warsztaty i kursy kreatywnego pisania „Piszę, bo chcę” oraz pisania marketingowego. Założenie firmy, stworzenie programów kursów pisarskich „Piszę, bo chcę…” pozwoliło mi autentycznie połączyć swoją pasję z pracą. Dało mi też pełną swobodę, której nie miałam, pracując jako nauczycielka w szkole. Przede wszystkim pragnienie działania na polu, które uwielbiam, obszarze związanym z literaturą i pisarstwem, było główną motywacją do założenia własnej firmy szkoleniowej.
Na stronie VVPL, można przeczytać słowa, mówiące, że wspieranie i inwestowanie w kobiety jest sposobem na ulepszanie świata. Sama głęboko wierzę, że kobiety mają możliwość zmiany świata, zaczynając od działań na bliskim sobie obszarze. Jednak często potrzebują wsparcia, motywacji i doświadczenia innych kobiet. Owa współpraca, wsparcie pozwala każdej kobiecie dostrzec jej własny potencjał, a także daje odwagę do podejmowania konkretnych działań.
Zapisując się do programu VVPL, czułam, że dzięki udziałowi w nim otrzymam to, na czym mi w tej chwili szczególnie zależy. Inspirację do odnalezienia i sprecyzowania dalszej drogi zawodowej, wsparcie oraz wiedzę innych kobiet, które prowadzą własną firmę. Wierzę, że program pomoże mi rozwinąć skrzydła i zrealizować kolejne ambicje zawodowe, a także osobiste.
Moje motto? Marzenia można realizować. Sama tego doświadczyłam i pragnę się tym doświadczeniem dzielić z innymi kobietami. Marzena naprawdę są po, by je spełniać.