Mentee

Katarzyna Paduch

Absolwentka kierunku „Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna” na Uniwersytecie Gdańskim. W trakcie studiów prowadziła międzywydziałowy portal internetowy, w którym warsztat dziennikarski szlifowali studenci wielu trójmiejskich uczelni. Kasia odpowiadała za zarządzanie relacjami z partnerami biznesowymi w Let’s Manage IT, organizacji budującej społeczność managerów IT, dla których wraz z zespołem zorganizowała szereg wydarzeń w całej Polsce.

Product owner cyklu meet-upów dedykowanych branży IT odbywających się w 6 miastach Polski. Poza koordynacją projektu i opieką nad produktem Kasia odpowiedzialna była także za agendę merytoryczną wydarzeń i utrzymywanie relacji ze speakerami.

Pomysłodawczyni inicjatywy „Women Inspire IT”, której celem jest zrzeszanie, inspirowanie i rozwijanie kobiet pracujących w IT, dążących do roli liderek. Kasia ma doświadczenie pracy w mediach, sprzedaży i Public Relations. Najlepiej jednak odnajduje się w biznesie, a także we wpieraniu innych w dążeniu do rozwoju i wymiany doświadczeń.

Mentor: Katarzyna Cymerman