Mentee

Karolina Gajkowska

Project Manager, Kupisz Art. Works Sp.zoo

Wykształcenie & Przebieg kariery zawodowej: Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Aktualnie Project Manager dynamicznie rozwijającej się polskiej marki Qπ? Robert Kupisz. Pierwsze doświadczenia leaderki zdobywała pracując dla dużych korporacji: Hennes&Mauritz sp. zoo (Visual Merchandiser) i Vistula Group S.A. (Junior Buyer), a następnie jako Redaktor Prowadząca portalu o tematyce modowej Lamode.info.

Hobby: Poza modą, z którą zawodowo związana jestem od wielu lat, przede wszystkim fascynuje mnie człowiek, jego psychika, doświadczenia i wewnętrzna siła, dlatego lubię i potrafię słuchać innych. To właśnie ciekawość tej drugiej osoby pomaga mi w pracy i przekłada się na chęć odkrywania przeze mnie świata, czyli podróże.

Od niedawna także rozwijam w sobie pasję do żeglarstwa. Spotkania z żywiołem uczą mnie dużej samodyscypliny, logicznego myślenia i szacunku do natury, ale przede wszystkim odkrywam dzięki nim siebie i swoje możliwości.

Dlaczego zdecydowała się Pani uczestniczyć w programie mentoringowym Vital Voices Poland? Udział w programie Vital Voices Poland to dla mnie wspaniała szansa na indywidualny rozwój; szczególnie wyjątkowy, ponieważ cechy leaderki w rozumieniu Vital Voices, są mi bardzo bliskie. Wierzę, że udział w programie pozwoli mi rozwinąć skrzydła, przełoży się na poprawę moich umiejętności biznesowych i wzmocni moje poczucie wartości jako jednostki silnie zakorzenionej w aktywnej i rozwijającej się społeczności. Jestem przekonana, że dzięki Vital Voices Poland poznam nie tylko fantastyczne kobiety, wielkie osobowości, ale też, że program będzie dla mnie inspiracją do aktywnych działań – dla siebie, dla ludzi i dla świata.

Pani motto i przesłanie dla innych kobiet: „Everythig happens for a reason” czyli wszystko w naszym życiu dzieje się z jakiegoś powodu. Zrozumiałam to dopiero po trudnym doświadczeniu życiowym i dogłębnych przemyśleniach. Dziś z pokorą przyjmuję zarówno sukcesy jak i niepowodzenia, bo wiem, że każde z nich to doskonała lekcja życia. Najważniejsze, by nauczyć się wyciągać właściwe wnioski.