Mentee

Joanna Mosiej-Sitek

Karierę zawodową rozpoczęła w Marsie. Od ośmiu lat pracuje w Agorze. Obecnie na stanowisku wydawcy magazynów kobiecych Gazety Wyborczej (tygodnika Wysokie Obcasy, miesięcznika Wysokie Obcasy Extra i serwisu internetowego wysokieobcasy.pl) Trenerka Komunikacji Opartej na Empatii. Uczestniczka licznych warsztatów samorozwojowych.

Pełna energii i pasji, stawia sobie co raz to nowe cele; przebiegła maraton, zaczęła startować w triatlonach (na razie dystansie 1/4), chociaż jeszcze w zeszłym roku ledwo pływała. Rozpoczęła szkołę coachów.

Ogromną energię do działania i inspirację dają jej inne kobiety, zarówno te spotkane w realu, jak Sarah Peyton, prowadząca warsztaty o empatii i neurobiologii. Jak również te znane ze stron książek i gazet, jak Ruth Ginsburg czy Caitlin Moran. Najbardziej zafascynowana jest postacią Marii Curie-Skłodowskiej, jej odwagą i niezależnością w myśleniu i dążeniu do celu wbrew przeciwnościom.

Absolwentka Wydziału Fizyki Uniwersytetu im Adama Mickiewicza w Poznaniu, Szkoły Głównej Handlowej oraz podyplomowych studiów z Psychologii Zmian Postaw i Zachowań na UW.

Szczęśliwa żona i spełniona mama dwóch synów.