Mentee

Joanna Mizińska

Jest adwokatem i wspólnikiem w kancelarii GACH MIZIŃSKA w Krakowie, prezesem zarządu Fundacji LABORATORIUM SZTUKI oraz prowadzącą bloga „Biznes i Prawo” oraz „Sprzedaż udziałów w spółce z z o.o.”.

Pomaga przedsiębiorcom i spółkom działać legalnie, zapewniając im bezpieczeństwo prawne. Specjalizuje się w zakresie prawa gospodarczego i spółek ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji kapitałowych w spółki. Wspiera także pod względem prawnym twórców i artystów – wszystko w ramach projektu #wspieram sztukę  realizowanego w Fundacji Laboratorium Sztuki.

Posiada ponad 18-letnie doświadczenie zawodowe obejmujące kompleksową obsługę przedsiębiorców, prawną obsługę transakcji kapitałowych, sprzedaży udziałów/akcji, fuzji i przejęć, przekształceń,  przeprowadzanie audytów due dilligence. Prowadzi bloga prawnego dla wspólników zbywających swój udział w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością oraz inwestorów Sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością (sprzedazudzialowwspolcezoo.pl).

Współautorka książki „Emisja akcji i obligacji jako sposób dokapitalizowania spółki” oraz „Przekształcenie jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę”

W ramach Fundacji LABORATORIUM SZTUKI  chce wspierać młodych twórców i artystów, a także pomagać dzieciom i młodzieży artystycznie uzdolnionej odkrywać pasję w życiu.

Prywatnie żona i mama 3 dzieci, wielbicielka fotografii i sztuki współczesnej, oraz podróży.

Mentorka – Beata Stelmach